Ditto 2x
Sayfa 985 / 1000 İlkİlk ... 485 885 935 975 983 984 985 986 987 995 ... En SonEn Son
9,841 / 9,850 arası sonuçlar. Total: 9996
Like Tree5442Likes

Başlık: Gitarını göster

GP Bağımlısı Şükrü Ersal kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    32
    Bu gün baya takıldık. Biraz sap ayarı lazım koca oğlana. Teller biraz yüksek. Bir bas gitaris değilim biliyosunuz ama benim evde işimi fazlasıyla görecek bir alet. Kayıtlarda beni götürür her türlü.

Şükrü Ersal (Mobil)
    ozanoyunbozan likes this.
    Şükrü Ersal ÖZTÜRK

[ S o u n d c l o u d ]------[ Y o u T u b e ]-------[ Blog'um Müzik Çarşısı ]

Whitecholic
    Cemler
    10
    Maksat renkleri öğrenelim, karıştırmayalım
    2016 çok hareketliydi. Baştaki Suhr ve sondaki MJT gitti, yerine başka maviş geldi.

aka Megadeth79 Deniz kişisinin Avatarı
    Alıntı Mesajın aslı Fatih tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Maksat renkleri öğrenelim, karıştırmayalım
    2016 çok hareketliydi. Baştaki Suhr ve sondaki MJT gitti, yerine başka maviş geldi.
    E yenisi nerede?
    grundar likes this.

Whitecholic
    Cemler
    10
    Onu da sattığım için paylaşmayayım, etik olmaz 2016 benim için tam bir eski taka yılı oldu, aldım sattım piyasaya can verdim : )

Ibanez Gurusu Tekfur Barış Şahin kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    11
    Cemler
    7
    Çok hızlısın Fatih. Bu devirde bu kadar pahalı aletlerle, bu manevralar nasıl oluyor, ders açman lazım

Üye Can Temtek kişisinin Avatarı
    Bas gitaristim aslında, amma velakin evde takılırken kullandığım bir Fender'im var idi. Sonra tez dönemi için ihtiyaçlarımı karşılamak için satmıştım. İçimde hep kalmıştı elektro gitarsızlık. Bugün ben de İstanbul'a ailemin yanına uğramışken Ankara'ya boş dönmeyeyim dedim. Kendimi bir elektro gitar ile ödüllendirdim

Kendileri Kore yapımı Epiphone Sheraton 2. Sevgili Deniz Tekin ile birlikte çalan Fırat'tan alıverdim. Siyah renk gitar sevmeyen ben, nedense pek bir ısındım buna. Altın donanım ve pot başları sayesinde galiba. Kendisi ile ilgili kafamda bir kaç plan var. Bunlar, manyetik modifiyesi ve Bigsby B7 köprü... Bakalım neler olacak

Ayrıca bas gitar çaldığım için elektroya amfi almıyordum. Ama şimdi kafamda bir Fender amfi almak var, 2. elde maksimum 600-700 TL olacak şekilde. Hani, Fender Champion 600 olabilir gibi.

grundar, Alshain, Arda and 3 others like this.
    Satılık
    Hamit Özkuşak yapımı jazz bass
    Zoom g2Nu Elektro Gitar Prosessör
    ANKARA

Terlikli Kasım Paşa... Dr. Barlo kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99
    Hayırlı olsun, güle güle çalarsınız umarım.

Amfi yerine ses kartı ile takılın derim. Düzgün bir amfinin fiyatı, hele Fender de olunca, 1000 dolar gibi fiyatlardan başlamakta. Onun yerine düzgün bir ses kartı ile hem bass için işinize yarar hem de gitar ile ortaya çıkacak olan sonuç, bahsettiğiniz rakamlardaki bir amfi ile alınacak sonuçtan çok daha iyi olur (diye düşünüyorum)...

B

Şıracı Arda kişisinin Avatarı
    Cemler
    5
    Hayırlı olsun. Çok güzel duruyor.

Ben amfi olarak Yamaha THR serisi tavsiye ederim. Gitarınıza ve yapacağınız tarza göre. THR10 veya THR10C modeli güzel iş görecektir. Hem ev ortamında çok iyi, hem kayıt için USB çıkışı var, hem de flat modu sayesinde bas gitar vs. bile bağlayıp etüd yapma imkanı sağlar. Bütçeyi biraz aşabilir. Ama fiyatının hakkını veriyor.
    "GAS sebebiyle aile içinde oluşacak sorunlardan sitemiz ve yöneticileri sorumlu değildir."

The One and Only Tanju Eren kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    3
    Cemler
    13
    Vox VT20 alın derim. Fiyat performans nefistos
    Go with the flow...

Whitecholic
    Cemler
    10
    Vox VT'yi ben de arkadaşıma almıştım. Mutlu mesut yaşıyor Evde düşük/orta şiddet seste güzel bir performansı var. Yanında da güzel bir footswitch gelmişti, mis.

Bu arada Barış abi, ben ne yaparsam yapayım bu al-sat-takası yemiş yutmuş çok kişi var. 2016 performansıma rağmen bu işin çömezi sayılırım

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal