Ditto 2x
Sayfa 1 / 35 1 2 3 11 ... En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 343
Like Tree132Likes

Başlık: Osman Cenan Çiğil (izmir)

Taze Lehimci
    Cemler
    11

Osman Cenan Çiğil (izmir)

Madem böyle bir yer açmışsınız,ben de çalışmalarımı koyarım arkadaş.

Ben Osman Cenan Çiğil.(Tek kişiyim yanlış anlaşılmasın)...İzmir'de oturuyorum,8 seneye yakındır gitarla cebelleşmekteyim.Daha çok elektrik gitar çalıp,çalışıyorum.Bazen de akustik gitarla uğraştığım oluyor.

Başladığım zamandan beri hep kayıt yapmaya uğraşmıştım.Hala da ölümüne amatör olaraktan devam ediyorum.Hem audio hem video kayıt yapmaktan çok zevk alıyorum.

Evet,amatörüm...Öğrenciyim,Dokuz Eylül Üni. Metalurji & Malzeme Mühendisliği'nde okumaya çalışıyorum.

Yaptığım bazı çalışmalar için; (Audio+Video karışık)

youtube.com/occmuzik

soundclick.com/osman

soundcloud.com/o1c7c1

facebook.com/occmuzik

o1c7c1.blogspot.com

Ayırca kendimce çektiğim fotoğraflar için;

http://osmancigil.deviantart.com

...

adreslerine uğrayıp,her türlü yorumu yapıp takılabilirsiniz.

Saygılar efendim.
    En son Dr. Barlo tafından güncellendi; 23-08-2014 16:39.

Taze Kan
    Osman paylastigin icin cok tesekkurler. "bana bir gitar verin" adli calismani cok tuttum basarilar dilerim.

G3 İstanbul Şubesi Sabri Aydin kişisinin Avatarı
    Cemler
    9
    171, beğendim. Yanlız altyapı fazla düz gidiyor gibi geldi. Bir de stereo genişliği hissedemedim, çok orta gibi. Ama güzel, melodik. Dolgun sound.

Bana bir gitar verin, ahah. Süper ya ciddiyim (:

Torn yorumu çok güzel, hem gitarlar hem vokal. Gitarımla eşlik edesim geldi vallahi. Ellerinize ağzınıza sağlık.

Totalde başarılarının devamını diliyorum (:

Taze Lehimci
    Cemler
    11
    Taner,beğendiğine sevindim.

Hasan Cihat the Great'e yapmıştık bu parçayı.Kendisi dinleyince küfür eder sandık fakat etmedi.

Sabri,
    zaman ayırdığın için sağol abi.

Dediğin gibi 171 biraz düz gidiyor.Davul loopları kullanarak yaptığım bir kayıttı,o yüzden davul loopları parçanın gidişatını bayağı bir etkiledi.

Beğendiğine sevindim.

Buraya başlık açtığımı unutmuşum.

Bu arada net üzerinden iş birliklerine açığım agalar! Baydım tek tabanca takılmaktan.İki günlük gitarcilar her yerde sahnelere çıkıyor biz evde pinekliyoruz anasını satıyım.

G3 İstanbul Şubesi Sabri Aydin kişisinin Avatarı
    Cemler
    9
    Yaparız bi featuring olayı (:

Muhtar Eren kişisinin Avatarı
    Pinhani - Don Bak Dunyaya (Solo) bayağı güzel olmuş.Bende bu gün biraz çalmaya çalıştım az önce bayağı güzel o solo yahu.
    Muhtar: -2000 karmaya ulaşmıştım kaldırmayınca forumu v-bulletin kurdular.

Taze Lehimci
    Cemler
    11
    Yapalım valla Sabri,gerçi sana nasıl ayak uydururum bilemem!Teknik ötesi bir adamsın.

Eren,beğendiğine sevindim.Akın Eldes yazmış,çalmış boru mu abi?!Onun soloları bana insan konuşması gibi filan geliyor.Gördüğüm yerde elini öpecem!

GP Bağımlısı mersinden_ersin kişisinin Avatarı
    Şu gıvırcıkların fotolarına hayranım üstadım, kayıtlarda ellerinden öpülesi...

GP Bağımlısı HayaT kişisinin Avatarı
    Cemler
    3
    Videoları izledim sadece, ton falan çok güzel tebrikler ama gittim beğenmediğim videona yorum yaptım özür dilerim. Blues çaldığın videoyu pek beğenmedim ama yorumda da belirttiğim gibi eski film efekti çok hoş durmuş bluesda. Hangisini daha çok seviyorsun bilmem ama bluesda diğerleri gibi döktürememişsin. Unutmadan fotoğraflarını da inceledim çok başarılı.

Taze Lehimci
    Cemler
    11
    mersinden_ersin,
    Sağol abi de o gıvırcıklar ne? Kafam gitti,neden bahsettiğini anlayamıyorum,salağa bağladım.

Hayat,
    Yap tabi abi nolcak?Yorum yap diye koyuyoruz neticede.Yalnız mesajını anlayana kadar öldüm. Anlama problemim var bu gece.

Valla hangisini daha çok seviyorum diye bir soruyu kabul edemem.Hepsi benim evladım gibi Ay cıvıttım gece gece

Sağol abi yorum için.

Sayfa 1 / 35 1 2 3 11 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal