Ditto 2x
Sayfa 1 / 10 1 2 3 ... En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 98

Başlık: Pluton Music - Lindy Fralin Manyetikler

Olay burada! Pluton Music kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    1

Pluton Music - Lindy Fralin Manyetikler

Pluton Music iftiharla sunar:

Bir süredir üzerinde çalıştığımız projelerden biri olan Lindy Fralin ürünleri Türkiye temsilciliği hadisesini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki günlerde ilk sevkiyat elimize geçecek. Fiyatlar henüz kesin olarak belli değil ancak tüm ürünlerde olduğu gibi hedefimiz fiyatları mümkün olan en düşük seviyede tutabilmek.

Bu duyuruyu erken yapmamızın sebebi de şu: hazır sevkiyatımız geliyorken sipariş vermek isteyenler özel isteklerini bize bildirebilir: istediğiniz sarım varyasyonunda siparişinizi imalat sırasına koyup bir kaç hafta içerisinde size ulaştırabiliriz. Normalde bayilerin elinde her türlü varyasyonu bulmak pek mümkün olmadığı için bu durumun özel sarım manyetikler isteyenler için güzel bir fırsat olduğunu sanıyorum.

Fiyatlar tam belli olmadığı için ilk sevkiyatta özel tanıtım fiyatları uygulayacağız, lütfen mesajla sorun.

Uykulukçu T-Rex Dr.K. kişisinin Avatarı
    Cemler
    3
    Hayırlı olsun Olay hocam.

İlk siparişimi geçtim
    Söz Konusu Rezonans İse Gerisi Teferruattır...

Üye crestline kişisinin Avatarı
    Müthiş bir haber, hayırlı olsun.

Öm attım birde.

Ibanez Gurusu Tekfur Barış Şahin kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    11
    Cemler
    7
    Hayırlı olsun diyorum. Darısı nice markalara

Daimi Üye aydakikraker kişisinin Avatarı
    Cemler
    1
    Çok iyi haber, fiyatlar belli olsun da, tekrar alış veriş yapacağız gibi..
    ve güneşin altında her şey uyum içinde
    fakat güneş örtülmüş ay tarafından...

TOKMAK
    Çok iyi bir haber, kutlarım.

Mr. Boutique
    Evet! Olay budur işte!

Bravo Plutonmusic!

Ben morgaine stratlarımda exlusive olarak Lindy Fralin kullanmaktayım.Lindyden daha iyi strat manyetiği saran birini bulamadım.

Özellikle Fralin Vintage Hotları şiddetle öneririm!

Mr. Boutique
    Fralin için genel görüşlerimden bahsedeyim aklınızda en azından biraz fikir oluşturursa ne mutlu bana.

Fralin Blues Special:
    Çıkışı yüksek bir manyettiktir.Bad to the Bone bir tavrı vardır.Sarımın yüksekliği nedeni ile Bass ve midler öne çıkar.Bass ve mid tonları seviyorsanız sizin için gayet iyi bir seçim diyebilirim.Grup halindeyken mixi deler geçer.Çıkış itibari ile 2&4 de çok parlak quack tonları sunmaz.Gitarınızın tiz bir karekteri var ise ve tonunuzu kalınlaştırmak istiyorsanız daha öteye bakmaya gerek yok.Çünkü en iyi çözümlerden biri budur.

Fralin vintage hot:
    Dünyada üstüne tanımadığım tek single coil strat manyetiği diyebilirim.Gerçekten çok balanslı bir çıkışı var.Midler,Tizler ve basslar çok oranlı bir şekilde çıkmakta.İnanılmaz güzel bir artikulasyona sahip.Çıkışı çok yüksek olmadığından gitarınızın akustik tonunu kapatmaz ve size mükkemmel detaylar sunar.Tiz yorumu cıvıl cıvıl ve çok canlıdır.
    2&4 pozisyonlarında şahit olabilceğiniz en iyi quack seslerini sizlere sunar.Sonny Landrethin tonu bu manyetiklerden gelmekte Eyer tonal anlamda gitarınızı çok üst bir seviyeye taşımak istiyorsanız bunları şiddetle önerebilirim.Gitarınızı ap ayrı bir dünyaya taşıyacaktır.Fender gibi firmalar üretim modellerinde genelde sarımı fazlası ile yüksek,tonu koyu ve kapalı manyetikler sunmaktadır.Bunun en güzel örneği fenderin Fat 50's manyetiklerinin Scott Lentz stratımın tonunu mahvetmesi örneğidir.
    Srv,philip sayce idolünüz ise bu manyetiği edinmenizi öneririm.Bana dua edeceksiniz.

Lindy Fralin %5 underwound:
    Bu manyetikleri Tone Conniesur ve boutiquedaşlarıma öneriyorum.Vintage hotlara oranla % 5 daha az sarımlı bir manyetik.Midleri daha az ve tiz yorumu "Angelic" Melekimsi bir yapıda.Midlerinin azlığı tonunuzu inanılmaz netleştirmekte ve size John Mayer tonunu pat diye vermektedir.Dünyanın en iyi strat clonları genelde bu tür underwound manyetikler ile satılmaktadır.Buna Detemple,callaham ve Morgiane dahildir.Gitarınıza calnlılık katmak ve gitarı boutique stratlarla yarıştırmak için en iyi çözümdür.Gitarın rezonans tonunu hiç kapatmayacak kadar iyi yürekli ve kendine güvenen bir manyetiktir.Kendine güvenen ve biraz daha ileri seviye gitaristlere tavsiye ettiğim bir model.Bu manyetiği anlamak için John Mayer-Gravity John Mayer-Slow Dancing in a Burning Roomu dinlemek yeterlidir

Not:Normal vintage hotlarda son derece net tonlar sunmakta.Ama %5 underwounddaki mdielrin azlığı bu keratayı bir nebze daha net yapmakta.

Uykulukçu T-Rex Dr.K. kişisinin Avatarı
    Cemler
    3
    Alıntı Mesajın aslı demiruyar tarafından gönderildi
    Evet! Olay budur işte!

Bravo Plutonmusic!

Ben morgaine stratlarımda exlusive olarak Lindy Fralin kullanmaktayım.Lindyden daha iyi strat manyetiği saran birini bulamadım.

Özellikle Fralin Vintage Hotları şiddetle öneririm!
    %5 de underwound olsun değil mi
    Söz Konusu Rezonans İse Gerisi Teferruattır...

Mr. Boutique
    %5 Underwoundları ileri seviye ve olaya biraz daha
    olaya hakim olanlara tercih ediyorum.

Vintage hot biraz daha ballsy ve SRV

%5 underwound daha bir nüans daha bir John Mayer ve "Touche" manyetiği.

Ama levent sanada %5 iyi gider hani

Sayfa 1 / 10 1 2 3 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal