Ditto 2x
Sayfa 6 / 12 İlkİlk ... 4 5 6 7 8 ... En SonEn Son
51 / 60 arası sonuçlar. Total: 112

Başlık: ANK. Tonal El Yapımı Lambalı Amfiler (Güncel ürünler son mesajdadır)

Taze Kan
    En son eklediğim amfinin detaylı resimleri eklenmiştir. Ayrıca kabin ile satış opsiyonu eklenmiştir.

Fiyat kafa olarak 1100 lira düşünüyorum. High gain preampların ikinci ellerinin 1000 lira civarına gittiği düşünülürse High gain kafa amfi için uygun olduğunu düşünüyorum. Ev ortamında çalan kayıt alanlar için şiddetle tavsiye ediyorum amerikan modern high gain severleri fazlasıyla tatmin edecektir.

Resimdeki 2x12 boş kabinle almak isterseniz fiyat 1250 lira. Eğer dolu olarak almak isterseniz istediğiniz speakera göre yeni hesaplar yaparız.

Kromatik çalışıyor... Laçin kişisinin Avatarı
    Cemler
    2
    Her ürününüz için bir inceleme videosu olsa ne kadar güzel olurdu aslında.

Taze Kan
    Sipariş üzerine yapmış olduğum yeni
    bir amfi ekliyorum.

Tonal 2w 2 Kanal 1x12 Kombo Lambalı Amfi

Sipariş üzerine yaptığım 2 kanal amfi

Genel özellikler

- 2w

- 1 x 12au7 power lambası

- 3 x 12ax7 preamp lambası

- Footswitch kontrollu iki kanal

- Clean kanal blackface tabanlıdır bright, volume, treble ve bass kontrollerine sahiptir.

- Drive kanalı vintage high gain karakterindedir. Oldukça yüksek gain seviyelerine çıkmaktadır.
    Gain, volume, treble, mid, bass ve presence (roll off) kontrollerine sahiptir.

- Line out (fx loop olarak kullanılabilmektedir)

- Speaker olarak 12" vintage jensen alnico kullanılmıştır.

Böyle bir kombo amfinin fiyatı speakersız olarak 750 liradır. Speaker fiyatına göre toplam fiyat değişmektedir.

Resimler;

Taze Kan
    Satılıkta olan iki amfinin videolarını ekliyorum.

Yeni fiyatlar

7w tek kanal kafa kabin olarak 1000 lira sadece kafa 800 lira sadece kabin 300 lira

7w iki kanal amfi sadece kafa olarak 1100 lira. (High gain preamp fiyatına alltube kafa)

1/2w 2x8" kombo amfi 400 lira

7w iki kanal amfiin ufak kaydı

http://www.youtube.com/watch?v=Q8qOZNic4W4

7w tek kanal amfinin ufak kaydı

http://www.youtube.com/watch?v=IchHcm6o0Ko

Kayıtlarda gitar olarak Schecter Hellraiser Solo6 (drop b ) kullanılmıştır. Kabin Behringer BG412H.

1/2w 2x8" kombo amfi 2x12 closed back kabin ile birlikte 12" speakerdan çıkan ton

http://www.youtube.com/watch?v=qiBKpvcBFII

1/2w 2x8" kombo amfi sadece 8" speakerlardan çıkan ton

http://www.youtube.com/watch?v=XJNaKduE1d4

Taze Kan
    Bir üst mesaja satılıkta olan 1/2 wattlık amfinin hem 12" speakerla hem 8" speakerla olan kayıtları eklenmiştir.

Taze Kan
    İki Amfide indirime gidiyorum. İndirimler yarın akşama kadar geçerlidir.

7w tek kanal amfi kafa olarak 700 lira, resimde görünen kabini boş olarak almak isteyenlere kabinle birlilte 800 lira.

7w iki kanal amfi sadece kafa olarak 900 lira resimde görünen kabini boş olarak almak isteyenler için kabinle birlikte 1000 lira

Takas olarak üzerine en az 300-500 lira alabileceğim takaslara sıcak bakabilirim.

Taze Kan
    Fiyatlar tekrar eski halinedönmüştür. Ayrıca ilana kendim için yaptığım amfilerden birini daha ekliyorum.

7w tek kanal kafa kabin olarak 1000 lira sadece kafa 800 lira sadece kabin 300 lira

7w iki kanal amfi sadece kafa olarak 1100 lira. (High gain preamp fiyatına alltube kafa)

1/2w 2x8" kombo amfi 400 lira

Amfileri gitarlarla takasa açıyorum. En son eklediğim alttaki amfiyi lespaul studiolarla takaslayabilirim. Yukarıdaki amfiler içinde özellikle schecter gitarları düşünüyorum.

Yeni eklenen amfi

Yine kendi koleksiyonumdam 7w 3 kanal lambalı amfi

Yaklaşık 1 yıl civarı kullanılmıştır.

Genel özellikleri

- 7 watt

- 2 x 6v6 power lambası

- 5 x 12ax7 preamp lambası

- Tamamen ptp devre

- Üst düzey kaliteli devre elemanları (allen bradley, philips mustard, sprague, telefunken v.s.
    - 3 kanal, her kanal için ayrı eq kontrolleri

- 4-8-16 ohm çıkışlar

- 2 ayrı fx loop

Fx loop 1 ; Sadece 2 kanal aktif olduğunda devreye giren preamptan önce yerleştrilmiş bir sistemdir. Kullanım olarak boost pedallarına yönelik yapılmış bir fx sistemidir. Örneğin Drive kanalına boost pedalı bağlamak istediğiniz de direk fx1 üzerinden bağlarsanız hiç bir şekilde clean kanalı etkilemez. Bunun sağladığı avantaj şudur sahnede çalarken cleanden drive geçtiğinizde boost pedalınızda akti olarak devreye sokmak istediğinizde aynı anda boost pedalınıda aktif etme zorunluluğunuz yoktur yani sahnede horon tepmeden sadece kanal değişimi ile boost pedalınızda aktif durumda ise direk olarak drive kanalını boostlamış oluyorsunuz. Sistem truebypass tır fx1 e jack takılı değilken direk devreden çıkmaktadır.

Fx loop 2 ; Standart fx loop işlevi gören preamp ve power amp arasına yerleştirilmiş sistemdir. Fx pedallarının (chorus, reverb , delay) kullanımı için yapılmıştır.

- 3 kanal + Boost (4 butonlu fsw kontrollu)

-
    - Clean kanal blackface tabanlıdır kanalın genel amacı temiz ses üzerinedir headroom oldukça yüksektir, pena tepkiniz çok sert değilse kolay kolay clean modunda kırılma yaşamazsınız.Aynı ilanımdaki 7w 2 kanal amfinin clean kanalıyla aynı karakterdedir o amfinin videosundan az çok fikir alabilirsiniz

- 2. kanal ingiliz high gain tadındadır. 3. kanala göre clean drive geçişi daha dinamiktir boost kapalıyken clean drive geçişinizi tuşenizle ayarlayabilirsiniz. Ton karakteri açısından Aynı ilanımdaki 7w tek kanal amfinin videosunu izleyerek az çok fikir alabilirsiniz.

- 3. kanal amerikan high gain karakterlidir. Direk bir şema üzerinden yola çıkılmamıştır bir çok farklı şema kullanılarak son halini almıştır. Gain seviyesi oldukça yüksektir. Drop tonlarda cortlamaz portlamaz. Kulak tırmalayan parlaklıktan uzak sıkı drivelerı olan bir kanaldır. Djent severler, drop ton severler, 7 tel ve üstü gitar kullanıcıları için şiddetle öneririm. Aynı ilanımdaki 7w 2 kanal amfinin drive kanalıyla aynı karakterdedir o amfinin videosundan az çok fikir alabilirsiniz.

Ayrıca 2. ve 3. kanala ait fsw kontrollu boost mevcuttur.

High gain severleri fazlasıyla tatmin edebilecek bir amfidir. Ev kullanımı adına yapılmıştır evde rahatlıkla istediğiniz tonu alabilirsiniz. Ev kullanımı dışında gücü nedeniyle sahne ortamında mikrafonlayarak kullanmak gerekir.

Bu amfide bu başlıktaki diğer amfilerim gibi kendime yaptığım için sadece kendi kişisel zevklerim doğrultusunda tasarlanmıştır. Denemek isteyenler irtibata geçebilir

Fiyat kafa olarak 1500 lira düşünüyorum. Kabin ile birlikte almak isteyenler iletişime geçebilir elimdeki çeşitli kabin seçeneklerini sunabilirim.

Resimleri birkaç gün içinde eve geçince ekleyeceğim.

Taze Kan
    7 watt 2 kanal amfi satıştan çekilmiştir. Aynı özelliklerdeki 20 watt modeli satılmıştır.

Taze Kan
    Sipariş üzerine yapmış olduğum ve hazırda satılık olan modellerden satılan amfilerden bir kaçını fiyat ve genel özellik bakımından referans olması adına başlığa ekliyorum.

TONAL 7w DUMBLE ODS KLONU

7w Dumble Overdrive Special klonu lambalı amfi,

Genel özellikleri;

- 2 x 6v6 power lambası

- 3 x 12ax7 preamp lambası<

- Footswitch kontrollu iki kanal + pab

- fx loop

- 4-8-16 ohm çıkışlar

- Genel şema, tasarım, fonksiyonellik ve karakter olarak birebir ods klonudur.

Fiyat kafa olarak 1250 lira

http://www.youtube.com/watch?v=sle-V...ature=youtu.be

1w ingiliz karakterli high gain amfi

http://www.youtube.com/watch?v=MI2CX...eature=related

2w 2 Kanal Lambalı Amfi

Genel özellikleri;

- 2w

- 1 adet 5u4gb rectifier lambası

- 2 adet 6sn7 power lambası

- 3 adet 12ax7 + 1 adet 12at7 preamp lambası

- Arka paneldeki switch yardımı ile seçilebilir rectifier. Tube veya diod

- 2 kanal

2 kanal da ortak eq sistemini kullanıyor. ( treble, mid, bass, presece )

Clean kanal ( Mavi kanal ) eq haricine kontrolleri gain ve volume. Oldukça karakteristk net,parlak ve dolgun tonlarasahiptir. Ayrıca kırılmaya başladığı andan itibare olukça karakteristk drive tonu vermektedr.

Drive kanalı ( Red kanal ) eq haricindeki kontrller gain ve volume, switch kontrller structure, high-low v boost, High-low ve boost aynı zamanda fooswitch ile kontrol edilebiliyor.

- Power katında master ve cut potları ile kontrol sağlanmaktadır.

- Pasif fx loop

- 4-8-16 ohm çıkışlar

Fiyat kafa olarak 1400 lira

http://www.youtube.com/watch?v=B9AAG...eature=related

1w Marshall Jcm800 #36 Klonu Pedal Boyutunda Amfi

Yaklaşık 3-4 aylık kullanım süresi olmuştur. Orjinali jcm800 #36 (Slash afd) olan modelin 1w gücüne uygulanmış halidir. Ev ortamında slash afd tonuna kolaylıkla yaklaşmanızı sağlayacak pedal boyutunda amfidir.

Genel özellikler;

- 1w

- 1 x 12au7 power lambası

- 3 x 12ax7 preamp lambası

- Ptp tasarım

- fx loop ( amfinin sol tarafında)

- 8 ohm çıkış

- Gain1, Treble peaker, Gain2, Treble, Mid, Bass, Volume ve Master volume ayarları

- Amfinin üst kısmındaki master potunun yanındaki switchle power ampı tamamen devre dışı bırakabiliyorsunuz, Böyleca amfinin sende kısmından çıkış alarak sadece pedal olarak kullanabiliyorsunuz. Switch sayesinde pedal olarak kullanmak istediğinizde amfiyi herhangi bir speakera bağlama ihtiyacı duymuyorsunuz çıkış trafosunun yanması gibi bir risk ortadan kalkmış oluyor.

- Direk 220v ile çalışmaktadır herhangi bir adaptör v.s. gerektirmez.

Fiyat olarak resimde görünen kozmetikli haline 600 lira istiyorum. Kozmetik düzenleme isteyenler istedikleri duruma göre fiyatta artış olacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=Mhm_K...eature=related

Taze Kan Zinagah kişisinin Avatarı
    Peki kabin değilde hoparlör satışınız varmı? Çıkma olsun 2. el olsun yada 1x12 kabin arıyorum kendi amfime de büyük ihtimalle kabini kendim yapıcağım hoparlörleri daha bulamadım
    Cort Evl-k4
    Marshall Vs8040
    Zoom G1xn Boss Ce-5 Ibanez Ts-7 Morley Classic Wah

Sayfa 6 / 12 İlkİlk ... 4 5 6 7 8 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal