Ditto 2x
Sayfa 1 / 17 1 2 3 11 ... En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 170

Başlık: Gitar Pedal Blues ve Rock Cemleri - 15

Terlikli Kasım Paşa... Dr. Barlo kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99

Gitar Pedal Blues ve Rock Cemleri - 15

Selamlar,

Alın size Gitar Pedal Forumları Blues ve Rock Cemleri serisinin onbeşincisi... Bu epey moody bir blues... Butler drive'ınızı veya Boss CS2 compressor'ünüzü kullanabilirsiniz stratınız ile bu cemde...

Epey bir "drivelı" bir blues da yakışır dedim... O da hemen sonra gelecek 16. olarak... Aynı anda, isteyen ikisine, isteyen hızlısına isteyen yavaşına.

Kuralları aynı.

Backtrack dosyası için bu linke bakmanız gerekmektedir.

Kayıtlarınızı backtrack dosyası üzerine yapınız.

Sonra isim formatı olarak

GPBluesCem-15-nickiniz.mp3

şeklinde kaydederseniz çok iyi olur. Bu yaptığınız kayıtları bana email atınız (en fazla 256 bitlik mp3 olsun lütfen) ben bunları hallederim. Mail: dr.barlo at gmail.com

Sizden özellikle rica edeceğim, lütfen bu isim formatına dikkat ediniz. Sonra linklerin eksik çıkma falan durumu oluyor, sizin nickinizle bir yerde otomatik tanımladığım için.

Bu kayıtlar eğlencesine, takılmacasına... Ondan demoların kısmına falan asmadım. Tam arka bahçelik. Kafa göz yara yara çalın, aramızda kollu bacaklı canavar gitarcılar olmasına aldırmadan. Onlardan çekinip bir şey yapamama durumu olmasın. Çünkü cidden eğlence bu ve de yarışma değil. Ona göre ve bunu unutmayın. Ondan katılın, kafa göz yara yara çalın derim.

Son olarak da dinleyiciler açısından, dinlediğiniz kayıt hakkında yorum yapınız, yapıcı eleştiri olarak... Yani kaydı yapanın işine yaracak şeyler çıkar böylece... Söyleyecek hiç bir şeyiniz olmasa da dinledim, sevdim eyvallah falan gibi lafler etmek te zor değil.

Son olarak da kökeni hakkında iki kelam edelim. Bu seferkini belki biliyorsunuzdur hatta, alttaki sayfadan aldım (free olduğu için paylaşmanın adamlara referans vermek bakımından gayet gereği var bence):

http://jamtrackcentral.com/free_downloads.php

Oradan Gilmour tarzı olarak verilen hadise... Ve de aslında yapılmış bir kayıt da var bakarsanız, tabi vesaire mevcut. Ama ben şahsen işin orasına hiç girmeyeceğim... Bence kafanıza ne geliyorsa öyle çalın, illa "bir" şekilde olmasına falan gerek yok... Yaklaşım, zevk renk işi...

Umarım hoşunuza gider.

B

----------------------------------------

Şu ana kadar yollanan cemler:

Tanju Eren

Insaneshred

Papalina

Chriss

Bluesman

Kaan Onbeş

Fizyo_Orkun

Halilozz

J.M.

figment

Bulerias & Barış Şahin & fizyo_orkun

J.M. & Şükrü Ersal & fatihelloween

Perfectionist & Faruk & ProfRabson

nacho_grande

B

Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99
    Jet hızında bir katılım!

Ellerine sağlık abi.

Tanju Eren

B

Asansör Müzisyeni... insaneshred kişisinin Avatarı
    Cemler
    15
    Bu alt yapı çok güzelmiş, elinize sağlık.
    Yolladım mail.

Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99

Macuncu papalina kişisinin Avatarı
    Cemler
    15
    Yolladım. Bir kerede, quantize sorunlarına, hatta ortalarda akordumun biraz kayması yüzünden entonasyonumun sallanmasına bile aldırmadan akışına verdim, çaldım.

Ekipman - SG Classic - Amplitube2 marshall taşeronu, volume potu, manyetik switch'i

Cemler
    15
    Cem eline sağlık, tansiyonu bence biraz erken yükseltmişsin ama çok güzel kaptırmışsın. Ortalarda uzun durmuşsun biraz, aradım atraksiyonlarını Ama sonra daha fazla özletmedin allahtan. Çarpmalarını da duydum sekmeden oturtmuşsun... Tonun yine çok güzel. Biraz daha ıslatabilirdin sanki ama.

Cemler
    15
    Tanju hocam eline sağlık. Crisp tonu dinlemek çok keyifli, vibratolar da güzel vurgular olmuş. Gitar tele mi burada?

Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99

Daimi Üye Aycan kişisinin Avatarı
    Papalina ,

Eline sağlık . Dorian çok güzel duyuluyor .

Cem ,

Gayet güzel bir Jam olmuş ama biraz daha b5 ve M3 çalsan çalımın çok daha ilginç olur gibime geliyor .

Sayfa 1 / 17 1 2 3 11 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal