Ditto 2x
Sayfa 1 / 3 1 2 3 En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 29

Başlık: Gitar Pedal Rock Ve Metal Cemleri - 15

Terlikli Kasım Paşa... Dr. Barlo kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99

Gitar Pedal Rock Ve Metal Cemleri - 15

Selamlar,

Backtrack dosyası için bu linke bakmanız gerekmektedir.

Kayıtlarınızı backtrack dosyası üzerine yapınız.

Sonra isim formatı olarak

GPCem-15-nickiniz.mp3

şeklinde kaydederseniz çok iyi olur. Bu isim formatına dikkat etmenizi özellikle rica edeceğim, çünkü emailden indirdikten sonra kim kim karışabiliyor, ve de format olarak tutturmak için gereksiz bir efor gerekebiliyor.

Bu yaptığınız kayıtları bana email atınız (en fazla 256 bitlik mp3 olsun lütfen) ben bunları hallederim. Mail: dr.barlo at gmail.com

Bu sefer de hurra da hurra cagır cugur işi olsun... Umarım seversiniz bu backtrack'i. Ben sevdim...

Bu kayıtlar eğlencesine, takılmacasına... Ondan demoların kısmına falan asmadım. Tam arka bahçelik. Kafa göz yara yara çalın, aramızda kollu bacaklı canavar gitarcılar olmasına aldırmadan. Onlardan çekinip bir şey yapamama durumu olmasın. Çünkü cidden eğlence bu ve de yarışma değil. Ona göre ve bunu unutmayın.

Ve dinlediğiniz kayıt hakkında yorum yapınız, yapıcı eleştiri olarak... Yani kaydı yapanın işine yaracak şeyler çıkar böylece... Söyleyecek hiç bir şeyiniz olmasa da dinledim, sevdim eyvallah falan gibi lafler etmek te zor değil.

B

---------------------------

Yollanan cemler, yollanma sırası ile:

ProfRabson

fizyo_orkun

Dr. Barlo

B

Ankara Macuncusu Cihan kişisinin Avatarı
    Cemler
    3
    Selamlar, mail gönderdim mp3 olarak. Pilim 1.5 dk'da bitti, bir dahaki sefere daha uzun olur umarım. =)

Terlikli Kasım Paşa... Dr. Barlo kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99

GP Bağımlısı fizyo_orkun kişisinin Avatarı
    Cemler
    15
    Alıntı Mesajın aslı Dr. Barlo tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    değişik tatta bir kayıt olmuş. Ellerine sağlık. Sanıyorum biraz Vai hayranlığı var. Tarzından etkilenilmiş gibi..Bunun yanında da hafif böyle macunumsu tavırlar da var kayıt içinde..Çok da orjinal lick'ler numaralar var.Tekrardan ellerine sağlık.

Bir de kayıt ekipmanın nedir?Merak ettim doğrusu..

Cemler
    3
    Çok teşekkür ederim yorum için. Oturup çok Vai çalışmışlığım yok ama Fire Garden albümünü 100'lerce kez dinlemişimdir. =)

Kayıt ekipmanı da Ltd M1000 deluxe-Pod HD400-M Audio Fast Track II şeklinde.

Macuncu papalina kişisinin Avatarı
    Cemler
    15
    Cihan çok lezzetli olmuş ton da çalım da... Perdelide komalı çalma mevzuuna girmişsen gerisi çorap söküğü gibi gelecektir zaten ;)
    Ellerine sağlık...

Şıracı Arda kişisinin Avatarı
    Cemler
    5
    Tuşene kurban Cihan. Entonasyon parmaklarda

Ellerine sağlık çok farklı bir çalım olmuş arada macunlarla falan. Şaşırttın yine
    "GAS sebebiyle aile içinde oluşacak sorunlardan sitemiz ve yöneticileri sorumlu değildir."

Cemler
    3
    Alıntı Mesajın aslı papalina tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Cihan çok lezzetli olmuş ton da çalım da... Perdelide komalı çalma mevzuuna girmişsen gerisi çorap söküğü gibi gelecektir zaten ;)
    Ellerine sağlık...
    Korkut abi teşekkür ederim yorumun için.
    Baktım perdesizde olmuyor, perdelide deneyim dedim ben de. =) Şaka bir yana bazılarına çok arabesk geliyor ama, içimdeki koma, macun sevgisi bitmiyor bir türlü. =)

Alıntı Mesajın aslı Perfectionist tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Tuşene kurban Cihan. Entonasyon parmaklarda

Ellerine sağlık çok farklı bir çalım olmuş arada macunlarla falan. Şaşırttın yine
    Sağolasın Arda, diğer ceme de beraber inşallah. =)

Macuncu papalina kişisinin Avatarı
    Cemler
    15
    Bazılarına arabesk gelmesi durumundan utanılmadığı zaman, ya da bazıları "arabesk" olan bir şeyin şartsız koşulsuz "iğrenç" kelimesiyle eş anlamlı olduğuna -afedersiniz- angutça inanmaktan vazgeçtiği zaman daha çok genç müzisyen kendi toprağından çıkmış her türdeki müziğe radarlarını açacak ve ufuklarımız kendi tarafımıza doğru da genişlemeye başlayabilecek.

Arabesk tarzında yapılmış bir dolu çirkin, lezzetsiz şey var. Ama bu arabeskin çirkinliğin ve lezzetsizliğin ta kendisi olduğu anlamına gelmez.
    Placebo "without you i'm nothing" deyince cool bir dışavurum oluyor da Emrah "Sensiz ben nefes alamam" deyince kusmuk mu oluyor

Neyse çok uzattım ama Cihan kardeşim, komalara ve macuna olan sevgin bu topraklarda yaşıyor olmanın doğal bir sonucundan başka bir şey değil. Bastığın topraklardan çıkan sesleri sevmemeye hakkın var ama o sesleri hakir görmeye kimsenin hakkı yok.

Biraz damarım kabarıktır bu konuda o yüzden gereksiz işgal ettiysem affola.

Cemler
    3
    Arabesk buluyorlar derken, cümledeki olumsuzluk tamamen başkaları tarafından yüklenen olumsuzluktur. Yani fikirlerini beyan ederken söyledikleri birşey ve hali hazırda içinde biraz burun kıvırma gibi şeyler barındırıyor. Benim fikrim değil yani, herhangi bir sorunum yok bir müzik tarzıyla. =)

İşgal etmek ne demek abi, fikirlerin önemli benim için biliyorsun.

Sayfa 1 / 3 1 2 3 En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal