Arkadaşlar,

Bu forumun açıklamasında da yazdığım üzere, bu mecra müzik enstrumanları, sahne ve kayıt ekipmanları ticareti yapan firmaların duyuruları içindir. Dolayısı ile bu forumun üyesi olan firmaların temsilcileri bu alanda ürün tanıtımı, kampanyalar, ve benzeri promosyon faaliyetlerinde bulunabilirler.

Bu foruma firma temsilcisi olarak üye olabilmek için yukarıda bahsedilen faaliyetleri ticari olarak yapmak esastır. Eğer bu gibi bir durum varsa ve bu foruma bu bağlamda üye olmak isterseniz, firma üyeliği için posta[@]gitarpedal.net e-mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bunun yanında, kullanıcılarımız, bu forumda direkt olarak firmaların temsilcileri ile iletişim kurabileceklerdir. Her ne kadar atılacak mesajlarda bir kısıt olmasa da, firma temsilcisi haricindeki kullanıcılarımız, bu forumda dizin açamayacaklardır. Sadece açılmış olan dizinlere mesaj yollayabileceklerdir.

Bu foruma üye olmuş firma temsilcileri, bu forumda ticari olarak bulunmaktadır. Dolayısı ile bu alanda kullanıcılarımızın bunun farkında olmalarını rica etmekteyiz. Bunun yanında diğer forumlarımızda işleyiş açısından değişen bir hadise yoktur. Ama kullanıcılarımıza Alım Satım Forumu'muzda bizim verdiğimiz serbesti (fiyatlar hakkında yorumda bulunmak, eleştiri getirmek vs. gibi) burada ancak o firmanın temsilcisi uygun gördüğü taktirde söz konusu olacaktır. Zira unutmayın burası ticarî bir mekan. Bu bağlamda bu forumun üyesi olan firma temsilcilerinin bu forumda kendi başlıklarında moderasyon yapma yetkileri bulunmaktadır. Her ne kadar bunların hiç gerekmeyeceğini şahsen düşünüyor olsam da, beni bilirsiniz... Başta olayı net ortaya koymak sanırım çok daha önemli ve öncelikli.

Sevgi ve saygılarımla.

B