Ditto 2x
Sayfa 1 / 2 1 2 En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 13

Başlık: Ses kartları ve Yazılımlar

Taze Kan

Ses kartları ve Yazılımlar

Bu başlık altında ses kartları ve yazılımlar ile ilgili güncel haberlere yer vereceğiz.

Taze Kan
    Protools 11 satın almak isteyenlerin dikkatine

ProTools 11'lerin stoklarımıza girmesi Temmuz ayının sonunu bulabilir. Ancak, AVID'in ve M-Audio'nun bazı ses kartı ve klavyeleri ile birlikte gelen ProTools Express'in PT11'e yükseltilmesi mümkündür. Hatta Fasttrack Solo alıp beraberinde gelen PT Express'i PT11'e yükselttiğinizde yeni bir PT11 (799 USD) almaktan 41 USD daha ucuza bir maliyet oluşmaktadır. Aşağıda PT Express ile gelen ürünlerin PT11'e guncellenmesi durumunda ortaya çıkacak maliyetleri görebilirsiniz.

Yani, hem PT11 41 USD daha ucuza mal olacak hemde Fasttrack Solo ses kartı bedavaya gelecek

veya

hem PT11 sahibi olunacak hemde Fasttrack Duo ses kartı sadece 99 USD'ye mal olacak gibi.

Yukarıdaki fiyatlar USD olarak ve KDV haric olarak verilmişlerdir.

PT Express'ten PT11'e yükseltme paketinin detayları için tıklayın.
    PT Express avantajına sahip ürünleri görmek için tıklayın.

Taze Kan Minnesota kişisinin Avatarı
    Merhaba;

Cubase ile ilgili birşey sormak istiyorum. Ses kartı aldım ve içinden Cubase LE4 çıktı. LE4'ü kurdum ama programın arayüzü çok nostaljik gelmeye başladı. Bir de çok eski sürüm olduğu için bazı ayarlarda uyumsuzluk veriyor sanırım. Cubase LE4'den LE6'ya geçiş paketi var mı? Yoksa en ucuz Cubase ne kadar?

Teşekkürler.

Taze Kan
    Selamlar,

Cubase LE4'ten hem Cubase 7'ye hemde Cubase Artist 7'ye geçiş mümkündür:

Cubase Artist 7'ye güncelleme için tıklayın.
    Cubase 7'ye güncelleme için tıklayın.

İyi çalışmalar.

Tekrar merhaba;

Biraz araştırma şansı buldum. Şimdi ben sıfırdan Artist 7 alsam daha ucuza mı geliyor? O zaman yükseltmenin hiç bir anlamı olmuyor?

LE4 --> Artist 7 yükseltme COMPEL | YAZILIMLAR | STEINBERG Cubase Artist 7 Upgrade (UG2) 249 Euro+KDV

Artist 7 sıfırdan COMPEL | YAZILIMLAR | STEINBERG Cubase Artist 7 245 Euro + KDV

Bir de son oluru var mıdır?

Ürün açıklamasında yazıyor mac uyumludur diye ama nasıl, memnun mu sizden satın alan mac kullanıcıları?

Taze Kan
    Haklısınız, yükseltme fiyatında küçük bir hata var. 215 EUR olması gerekiyordu. Şimdi düzeltildi.

Mac ile uyumda hiçbir sorununuz olmayacaktır.

Teşekkürler,

Son sorum şu olacak. Bu yükseltme paketini aldıktan sonra Steinberg'in flash diski lazım olmuyor galiba değil mi? Onu da almak zorunda değilim gibi anladım.

Bende Cubase LE4 var. Paketi alıyorum. İçinden serial çıkıyor. Steinberg'in sitesinden Artist 7'yi indiriyorum ve kuruyorum. Bu kadar mı olay?

Ürün açıklamasında şöyle bir şey yazıyor da korktum.

Bu yazılım paketi aktivasyon kodu içerdiğinden iadesi mümkün değildir.
    Lütfen alımı yaparken ihtiyacınız olan ürünün bu ürün olduğunu tekrar kontrol ediniz.

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı Minnesota tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Teşekkürler,

Son sorum şu olacak. Bu yükseltme paketini aldıktan sonra Steinberg'in flash diski lazım olmuyor galiba değil mi? Onu da almak zorunda değilim gibi anladım.

Bende Cubase LE4 var. Paketi alıyorum. İçinden serial çıkıyor. Steinberg'in sitesinden Artist 7'yi indiriyorum ve kuruyorum. Bu kadar mı olay?

Ürün açıklamasında şöyle bir şey yazıyor da korktum.

Bu yazılım paketi aktivasyon kodu içerdiğinden iadesi mümkün değildir.
    Lütfen alımı yaparken ihtiyacınız olan ürünün bu ürün olduğunu tekrar kontrol ediniz.
    Evet paketin içinden aktivasyon kodu ve CD çıkıyor. Hatırladığım kadarı ile aktivasyon kodunu soft e-licenser ilede kullanabiliyorsunuz. Yani USB anahrata gerek yok. Ama istediğiniz makinede kolaylıkla çalıştırabilmek için bir e-licenser daha pratik olabilir.

Çok özür dilerim çok soru sordum Tam kredi kartını ayarladım. Biraz daha bakınıyordum ki şunu gördüm. Time-limited upgrade offer to Cubase 7 and Cubase Artist 7*:**|*http://www.steinberg.net/

Artist 7 upgrade indirime gitmiş Steinberg'de. Sizde de geçerli olacak mı bu indirim?

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı Minnesota tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Çok özür dilerim çok soru sordum Tam kredi kartını ayarladım. Biraz daha bakınıyordum ki şunu gördüm. Time-limited upgrade offer to Cubase 7 and Cubase Artist 7*:**|*http://www.steinberg.net/

Artist 7 upgrade indirime gitmiş Steinberg'de. Sizde de geçerli olacak mı bu indirim?
    Steinberg'e sorduk, cevap gelir gelmez bilgilendireceğim.

Sayfa 1 / 2 1 2 En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal