Ditto 2x
Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 2 3 4
31 / 39 arası sonuçlar. Total: 39
Like Tree22Likes

Başlık: Ceriatone Liverpull Amfi İncelemesi

GP Bağımlısı hackeiommi kişisinin Avatarı
    Biraz değişik çalmaya çalıştık, oldu olmadı bilemedim:
    Parçanın açıklamasını da aynen yapıştırıyorum:

Amp: Vol. 8, treble 10 bass 5, presence 5, cabinet Ibanez IS412CS. V1: ECC83s V2: ECC83s, V3: ECC82
    TS: Vol. Max, gain 0, tone 6, mode TS9
    Guitar: Gibson Nighthawk Special (used as HH, no single mode)

https://soundcloud.com/hackeiommi/ce...od-ts9dx-fixed

EDIT: Kayıtta kayma vardı, onu düzeltip yeniden yükledim ve linki de ona göre düzenledim.
    En son hackeiommi tafından güncellendi; 28-06-2014 18:40. Sebep: Kayıt dolayısıyla link düzeltildi
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Taze Kan
    Bu Ceriatone amfilerin Türkiye'de distribütörü var mı?

Alıntı Mesajın aslı zanshin777 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Bu Ceriatone amfilerin Türkiye'de distribütörü var mı?
    Mümkün müdür sence? Maalesef yok. Bir iki ülkede açılmış, sitesinde listesi vardı ama Türkiye yok arada.
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Baba nacho_grande kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    6
    Açılacağını da hiç sanmıyorum. Sadece Malezya' dan buraya kargo bile çok büyük sıkıntı ve de çok pahalı.

"From now on I see a red sash, I kill the man wearing it. So run you cur. And tell the other curs the law is coming. You tell 'em I'm coming! And Hell's coming with me you hear! Hell's coming with me!"

Avrupa, Amerika ve Asya'da satıcıları ve servis sağlayıcıları var:

Links

Baba nacho_grande kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    6
    Medeni ülkelerde bu işler kolay. Bizim gibi ortaçağ bürokrasisi ile yönetilen ülkelerde yemez.

"From now on I see a red sash, I kill the man wearing it. So run you cur. And tell the other curs the law is coming. You tell 'em I'm coming! And Hell's coming with me you hear! Hell's coming with me!"

Bir de Tüp Bağırtıcısı olmadan çalalım dedik. Gitar yine Nighthawk. Amfi: Volume 7 - Treble 8 - Mid 7,5 - Bass 5 - Presence 5 - Bright 2

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı nacho_grande tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Açılacağını da hiç sanmıyorum. Sadece Malezya' dan buraya kargo bile çok büyük sıkıntı ve de çok pahalı.
    Bogner, Suhr gibi butik ve pahalı markaları getirenler olduktan sonra Ceriatone da olmayacak iş değil aslında.

Yurtdışından gitar ve ekipman henüz getirmedim (gitar manyetiklerini saymazsak) ancak Ebay'da bazı firmaların International stompbox'lara Free Shipping uygulamaya başladığını gördüm. Umut verici bir gelişme.

Head Amfilere de baktım kargoları 150 dolar civarı diyor. E vergi de Amerika'dan gelen ürünlerde %20. Damga pulu da en fazla 100 lira olsa daha da masraf çıkartamazlar gümrükte değil mi?

"used.guitarcenter.com" ve diğer yurtdışındaki güvenilen marka olmuş mağazaların ikinci el stoklarından amfi de getirtilebilir diye düşünmekteyim. Zaten sıfır getirtince vergisiyle buradaki fiyatlara denk oluyor da ikinci elde güzel bir şekil yapılabilir.

Ne diyorsunuz?

Alıntı Mesajın aslı zanshin777 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Bogner, Suhr gibi butik ve pahalı markaları getirenler olduktan sonra Ceriatone da olmayacak iş değil aslında.

Yurtdışından gitar ve ekipman henüz getirmedim (gitar manyetiklerini saymazsak) ancak Ebay'da bazı firmaların International stompbox'lara Free Shipping uygulamaya başladığını gördüm. Umut verici bir gelişme.

Head Amfilere de baktım kargoları 150 dolar civarı diyor. E vergi de Amerika'dan gelen ürünlerde %20. Damga pulu da en fazla 100 lira olsa daha da masraf çıkartamazlar gümrükte değil mi?

"used.guitarcenter.com" ve diğer yurtdışındaki güvenilen marka olmuş mağazaların ikinci el stoklarından amfi de getirtilebilir diye düşünmekteyim. Zaten sıfır getirtince vergisiyle buradaki fiyatlara denk oluyor da ikinci elde güzel bir şekil yapılabilir.

Ne diyorsunuz?
    Eğer uluslararası gönderimlerde ücretsiz kargo seçeneği varsa düşünülür bir seçenek bence.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 2 3 4

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal