Ditto 2x
1 / 8 arası sonuçlar. Total: 8
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Halilozz
  • 1 Post By bursky_ozbekov

Başlık: Fender yeni teknoloji (2014)

GP Bağımlısı

Fender yeni teknoloji (2014)

Pilsiz ve lehimsiz manyetik, kapasitör ve switch mod.u . Pekte kolaymış, bence tutar bu

GP Bağımlısı
    Cemler
    2
    Çok güzelmiş. Ama hiç hoşlanmadım Geleneksel adamım ben Nedir kart falan? Bir de 6+2+2 tane. "Guitar Hero" cheatleri gibi senin yerine nota çalan bir versiyonuda çıkar bunun

Daimi Üye bursky_ozbekov kişisinin Avatarı
    Charles ultra dingil bir sunucuymuş.

Daimi Üye kogan kişisinin Avatarı
    Fender'in bu yeni teknolojisi zamanında çıkardığı Noiseless'lar gibi pek sevileceğe benzemiyor. En azından ben gitarıma kart falan sokmak istemem.

GP Bağımlısı
    Eh daha ilk kuşak sonuçta hani tipi şeklini pek umursamıyorum zamanla değişir. Boyutu küçülür (malum herşey küçülüyor ), extra kapak gerekmez trem. yuvasına yerleştirilir vs...

Pil ve lehimsiz olması bence çok önemli detay, bazı firmalar cidden çok zoraki çözümlerle piyasaya çıktı ve pratik olmadığı veya gitarı aşırı oyduğu için kabul görmedi. Bu üründe bu durum yok ve çocuk bile yapabilir istediği değişiklikleri, hani bir geri çekilip bakınca elimizi eritebilecek havyayı gitarın içine sokuyoruz ucu yanlışlıkla kablo plastiğine değebiliyor vs. bu tip ürünlere pek sıcak bakmam genelde ama en azından bildiklerim arasında en kusursuzu.

GP Bağımlısı PuNcHiE kişisinin Avatarı
    Zaten bu iş için toneshaper denen bir zımbırtı vardı, binbir türlü bağlantı seçeneğini ayarlayabiliyorsunuz. Gitarın arkasına kafam kadar delik açmaya ne gerek var?
    L E F T Y !

Cemal Abi
    Alıntı Mesajın aslı bursky_ozbekov tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Charles ultra dingil bir sunucuymuş.

Evet. Asil onun lehimsiz modlama kartina ihtiyaci var adam gibi sunabilmek icin.

Daimi Üye Burak Osman Tulbentci kişisinin Avatarı
    Ben cok begendim bu olayi, su siralar gitara ihtiyacim yok, yoksa bu dusunulebilir.
    Charles ot icmis gibi gozukuyor, gozler kaymis ;)

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal