Ditto 2x
1 / 7 arası sonuçlar. Total: 7

Başlık: Fender Frontman 25R ve Champion 40 hakkında

Taze Kan

Question Fender Frontman 25R ve Champion 40 hakkında

Merhabalar uzun zamandır amfileri araştırıyorum. Bu modelleri kullananların veya denemiş olanların yorumlarını merak ediyorum. Tabiki bunlara hiç bakma aynı fiyata şu daha iyidir dediğiniz amfiler varsa aklımın bir köşesinde durur. Genelde blues ve rock n roll çalıyorum. (Çalmaya çalışıyorum yeniyim) Çok sert tonlara ihtiyacım yok. Gitarım'da Fender Standard Stratocaster. Şimdiden teşekkür ederim.

Daimi Üye Orçun Aras kişisinin Avatarı
    Frontman 25r kullanıyorum, cleanleri temiz bir amfidir, drive kanalından birşey bekleme derim ama cleanleri iyi olduğu için alırsan eline yapışabilir. Bu fiyat aralığında alabileceğin en temiz sesi verir diye düşünüyorum. Champ 40 hakkında bilgim yok malesef.

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı Orçun Aras tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Frontman 25r kullanıyorum, cleanleri temiz bir amfidir, drive kanalından birşey bekleme derim ama cleanleri iyi olduğu için alırsan eline yapışabilir. Bu fiyat aralığında alabileceğin en temiz sesi verir diye düşünüyorum. Champ 40 hakkında bilgim yok malesef.
    Drive'ı bir şekilde pedal ile sonradan kapattığımızı düşünelim. Onun dışındaki diğer efektlerinden memnunmusun. Özellikle reverb ve crunchdan.

Taze Kan
    Koca forumda yokmu yardımcı olacak bir arkadaş?

Daimi Üye Aegnor Luinwe kişisinin Avatarı
    Alıntı Mesajın aslı Enes Kalaycı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Koca forumda yokmu yardımcı olacak bir arkadaş?
    Konu yeni açılmış, forumda amfi hakkında sana yardımcı olacak çok kişi de var zaten. Birazcık sabır sadece.

Frontman 25R modelini kısa bir süre için kullanmışlığım var. Ben gayet beğenerek kullanmıştım. Hatta şöyle ki, clean kanalında çalmaktan drive'ı pek kullanmıyordum.
    Blues ve Rock'n roll için gayet ideal bence de.

Taze Kan oseker kişisinin Avatarı
    Frontman serisi artık üretilmiyor. Fender artık bu ürün grubunda Champion serisini üretiyor.
    Ancak şu adreste her iki ürünün kullanım kılavuzlarını download ederek farklılıklarını, özelliklerini inceleyebilirsiniz.
    Product Manuals | Fender Support | Fender®

Şurada da Champion 40 ile ilgili size fikir verecek bir demo mevcut.
    Fender Champion 40 Guitar Amplifier Review | INTHEBLUES Music Gear Reviews
    Eminim youtube üzerinden FM25R için de demolar vardır.

Taze Kan
    İkinizede teşekkür ederim arkadaşlar. Yarına kadar fikrim değişmez ise 25R veya Champion 20 alacağım.

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal