Ditto 2x
1 / 7 arası sonuçlar. Total: 7

Başlık: PRS Singlecut nasıl bir gitardır?

Taze Kan

PRS Singlecut nasıl bir gitardır?

Sert tonlarda hoş mudur?Power metal ve heavy metal için gider mi?Yoksa İbanez RGA42 mi alıyım?

GP Bağımlısı
    Prs singlecut, o fiyat araligindaki en iyi gitar, sert tonları da götürür. İbanez i satmak istediğinizde elden çıkaramazsiniz

Hesap makinesi cihazımdan gönderildi

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı tadaaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Prs singlecut, o fiyat araligindaki en iyi gitar, sert tonları da götürür. İbanez i satmak istediğinizde elden çıkaramazsiniz
    yani prs ile iron maiden megadeth helloween black sabbath gibi grupları çalarken sorun yaşamam öyle mi? tatmin edici olur diyosan prs alıyım

GP Bağımlısı
    Niye direk benim lafimla alıyorsun anlamadım bu bir. İron maiden megadeth tonları alabilmenin yolu milyarlarca liralık ekipmanlardan geçer bu iki. Bu grupları çalarken yaşayacağın sorunlar, gitarla çoğu zaman alakalı olmaz uc. Ben bu tavsiyemi ibanez in o modeline göre prs in çok daha kaliteli bir gitar olması sebebiyle verdim bu da son.

Neyse. Siz bence en iyisi, bilmiyorum ne kadar süredir gitarla haşır neşirsiniz ama, yanınızda sizden daha iyi bilen biriyle gidin, bizzat çalıp deneyerek alın.

Taze Kan
    senin lafınla almıyorum prs hakkında bi fikrim yoktu ama aslen almak istediğim oydu sadece dediğim gibi kafamda 1-2 soru işareti vardı onlar da şu yazınla gitti bu bir ikinci olarak o tonlardadan kastım onların parçalarını çalarken tatmin eder miydi çünkü bu gitara sahip arkadaşım falan yok deneme gibi bi fırsatım olmadı zaten bu grupları da pek çalmıyodum eskiden yeni yeni bunlara geçtim denebilir bu da üç tavsiyen için teşekkür ediyorum abartı uzun süredir haşır neşir değilim 1yıl falan olmuştur tekrar yorumunuz için teşekkür ediyorum

GP Bağımlısı
    Sert gözüktüyse yazdıklarım ben özür dilerim, dediğim gibi canlı sesini duymadan gitar almayın. Ayrıca o saydığımız grupların karakteristik seslerini kullandıkları amfi ve efektleri belirler. Ben, heavy soundlar konusunda amfilerin daha belirleyici olduğu kanaatindeyim.

GP Bağımlısı PuNcHiE kişisinin Avatarı
    İstersen binlerce dolara ESP Explorer al, ufak bir başlangıç amfisine girdikten sonra hiçbirşeye benzemez. O yüzden kullanacağın amfi de en az gitar kadar önemli.
    L E F T Y !

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal