Ditto 2x
Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 ... En SonEn Son
11 / 20 arası sonuçlar. Total: 54
Like Tree21Likes

Başlık: Yeni bedava gitar amfi yazilimi.

Üye
    S-gear 14 ya da 15 günlük limitsiz demosunu veriyor zaten. Sonrası malum pamuk eller cebe.

Taze Kan
    bu yazilimi (emissary,ignite) indirdim ama rar dosyasinin icinde setup.exe dosyasi yok.
    setup yapamiyorum kuramadim,ne yapmaliyim acaba

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı Daggerstroke tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Emissary'i bikaç gündür farklı farklı kabin impulse response'ları ile deniyorum. Gerçekten çok başarılı olmuş. Adama pedalını prosesörünü sattırır Bedava olmasa, para ile satılsa bile eminim ben dahil alan çok kişi olurdu.

Ayrıca şaka maka, Reaper (bedava) + Emissary (bedava) + Kabin IR (bedava) ile yüzlerce liralık prosesörlere denk (hatta çoğundan daha iyi) hi-gain tonlar alınabiliyor.

LE456, LECTO derken birde bu Emissary çıktı. Axe fx'den aşağısı benim için bitmiştir
    bu yazilimi (emissary,ignite) indirdim ama rar dosyasinin icinde setup.exe dosyasi yok.
    setup yapamiyorum kuramadim,ne yapmaliyim acaba

GP Bağımlısı fizyo_orkun kişisinin Avatarı
    Cemler
    15
    Burada .exe dosyası olmaz. .dll dosyasını kullandığın Cubase, Reaper gibi programların VSTplugins klasörünün içine at. Sonra programın içinden (reaper için fx; cubase için vst) seç. Daha sonra bir de kabin simulatörü lazım. Tek başına ses arı vızırtısı gibi çıkar.

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı fizyo_orkun tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Burada .exe dosyası olmaz. .dll dosyasını kullandığın Cubase, Reaper gibi programların VSTplugins klasörünün içine at. Sonra programın içinden (reaper için fx; cubase için vst) seç. Daha sonra bir de kabin simulatörü lazım. Tek başına ses arı vızırtısı gibi çıkar.
    Tesekkurler

yukardaki yorumlarda reaper satin alinmasada calisiyor denmis onu yukledim denemse bitince ne olur bilmiyorum.
    kabin icin asagidaki linkdeki dogrumudur yoksa 2. linkdenhttp://www.kvraudio.com/product/ircab-by-plektron/details tavsiyen nedir acaba?
    KVR: IRcab by Plektron - Details

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı fizyo_orkun tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    tesekkurler
    KVR den onerdigin ucretsiz kabin nedir acaba?

KVR: VST Plugins, Audio Units (AU Plugins) & AAX Audio Plugin News, Reviews and Community - plus iOS (iPhone and iPad) and Android Audio App News Too (Virtual Instruments & Virtual Effects)

Taze Kan
    ucretsiz cabinet onerisi ne tavsiye edersiniz?

Baba nacho_grande kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    6
    LeCab2

"From now on I see a red sash, I kill the man wearing it. So run you cur. And tell the other curs the law is coming. You tell 'em I'm coming! And Hell's coming with me you hear! Hell's coming with me!"

GP Bağımlısı fizyo_orkun kişisinin Avatarı
    Cemler
    15
    LeCab2 ile birlikte redwirez in marshall 1960 i ucretsiz. Onu indirmen yeterlidir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taze Kan
    T.E
    lebcab 2 hicbir yerden indiremedim dropbox yukledigim halde hata veriyor indirebilecegim yer biliyormusunuz.
    tesekkurler

biryerden pulin_lebcab2.dll icerikli birsey byldum indirdim bu dll dosyasimidir indirmem gerekende?

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal