Ditto 2x
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 4 5 6
51 / 54 arası sonuçlar. Total: 54
Like Tree21Likes

Başlık: Yeni bedava gitar amfi yazilimi.

Taze Kan anday kişisinin Avatarı
    Bu gün beceriksizliğim üzerimde. Üstteki link çalışmıyor. Umarım bu olur.

https://soundcloud.com/yabkayadna/boogexdenem

Bir de parçayı Soundcloud sayfasına gitmeden, burada oynatılabilecek şekilde nasıl paylaşabileceğim konusunda beni aydınlatabilirseniz sevinirim.

GP Bağımlısı
    Alıntı Mesajın aslı anday tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Açıkçası Boogex'i pek etkileyici bulmadım. İçerisinde Hard, Soft, Warm, Crisp gibisinden isimlendirilmiş 10 tane amfi tipi var fakat aralarında çok büyük farklılıklar yok. Kabin simülasyonlarını pek beğenmedim ama hem Redwirez hem de Boogex'in kendi simülasyonlarını aynı anda kullandığımda elde ettiğim ton daha çok hoşuma gitti. Özellikle CAB-3 SM57'yi herhangi bir Redwirez üzerine çalıştırdığımda, biraz daha dolgun ve canlı bir ton elde ettim. Yine de hala adam akıllı güzel bir ton yaratacak kadar üzerine düşmediğim için yeteri kadar tatmin etmiyor ama idare ediyorum bir şekilde.
    Aslında sadece 1 tane amfi var ama mod.lar anladığım sature karakterini etkiliyor (ayrıca drive knob olduğu için pekte büyük fark yaratmıyor gibi) ama emphasis eq zincir içinde güzel, bu pek sık karşımıza çıkan bir özellik değil.

Elbette yeni ama ben amfiden çok tubescreamer gibi kullanınca sevmeye başladım, pre veya post halihazırda bir tona güzel renk verebiliyor.

Kabinleri çokta kötü bulmadım ama eq da kullandım, gerçi ben dist.la daha çok değerlendirdim muhtemelen daha affedici olmuştur böyle.

Birde reverb var hiç fena sayılmaz pek cpu'dan yemediğini düşünürsek.

Özetle şimdilik halihazırda bir zincirin sonuna eklemek bana kullanışlı geldi, kurcaladıkça çıkar daha birşeyler diye umalım bakalım

Taze Kan anday kişisinin Avatarı
    Ben de bahsettiğim iki farklı kabin simülatörünü aynı anda kullanma olayı için zincirde tutucam sanırım bir süre. Bu arada DAW olaylarından gram anlamayan biri olduğumu belirteyim. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem.

GP Bağımlısı
    S-gear kullanan bir arkadaşım yoğun ısrarlar sonucu scuffham'ı mesa'nın ünlü eq'sunu eklettirebilmiş, denememi rica etti maksat muhabbet olsun gibisinden...

S-gear'ın sevdiğim/sevmediğim şeyleri bir yana, 2 haftalık demo bitince (benim yıllar oldu) e-mail atıp 1 hafta daha veriyorlar. Denerken zamanım oldu sevdiğim noktalarına yakın nelerim var diye eldekileri kıyasladım, ignite bir açıdan en iyi soncu verdi.

Emissary ilk denediğimde elimde pedal yoktu, clean kanalı analog pedallarla cidden esnekmiş şahsen dist. kanalına gitmeye gerek duymadım. EQ'daki hafif oynamalarda s-gear'daki fender, park amfilere yaklaştırmak çok hızlı tabii aynısı veya detay ayarları beklenmesin.

Diğer yandan anvil, nnr1 pek adı geçmiyor tipleri sade diye bence yabana atılmamalı. TPA1 zaten gizli silah...

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 4 5 6

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal