Ditto 2x
Sayfa 1 / 6 1 2 3 ... En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 54
Like Tree21Likes

Başlık: Yeni bedava gitar amfi yazilimi.

Daimi Üye Burak Osman Tulbentci kişisinin Avatarı

Yeni bedava gitar amfi yazilimi.

KVR: Emissary by Ignite Amps - Details

KVR'da yapilan yeni yazilim tasarimi yarismasina katilmis orada gordum.
    Biliyorum forumda high gain amfilere merak cok, bu yazilim ilgi cekebilir diye dusundum.
    Arkasina kabin impulslari koyduktan sonra cok guzel netice veriyor.
    Sekli semali de pek fiyakali
    Ben metal calan biri degilim, biraz denedim guzel sert tonlar elde ettim, arkasina tabi sevdiginiz kabin kombinasyonunu eklemeyi unutmayin.

GP Bağımlısı
    İnsansı Türkiye saatleri geldiğinde detay bakçam ama hızlı baktım tam Djent alet

Bu güzel overall ama her telden gider gibi;

KVR: Flextron DC14 by AXP - Details

cızırdarsa mono yapın cpu kullanımı bayağı düşüyor.

Bunu da indirmistim daha denemeye firsat olmadi
    Bu aralar S-Gear'e takiliyorum aslinda ama boyle bedava guzellikler bulunca da denemeden olmuyor

Üye Daggerstroke kişisinin Avatarı
    Sağolun. Bende indirip bir deniyim
    8vb

Üye
    S-gear süper, ignite da çokca kullanıyorum gitarda ve basda lokum gibi. Amplitube filan eziliyor yanında. S-gear'cı birini ilk defa görüyorum forumda. Cracklisi olmadığı için herhalde :-)

GP Bağımlısı sekoser kişisinin Avatarı
    Aslında bir de bass gitar için bir başlık açılsa iyi olur bu tip vstler için.

Alıntı Mesajın aslı alpus tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    S-gear süper, ignite da çokca kullanıyorum gitarda ve basda lokum gibi. Amplitube filan eziliyor yanında. S-gear'cı birini ilk defa görüyorum forumda. Cracklisi olmadığı için herhalde :-)
    S-Gear ayri bir ligde benim icin.
    PodFarm, Amplitube ve GuitarRig filan da denedim, aralarinda en iyisi diyebilirim.
    Ignite'i basda ben de kullaniyorum bu arada
    S-Gear'deki Wayfarer ve simdi yeni ekledikleri Custom 57 (Fender) amfileri lokum gibi
    Bu Flextron'u kurcalayinca guzel temiz ve hafif kirik tonlar elde ettim, ki bu guzel birsey ben nedense dijital duzenlerde distorsiyondan ziyade hafif kirilmis tonlari elde etmekte zorlaniyorum.
    Bu arada kirik program prensip olarak kullanmiyorum, herkese de kullanmamalarini tavsiye ederim cunku zaten bunca bedava verilen yazilim varken niye bilgisayara ne idugu beliriz birsey kurar insanlar anlasilir gibi degil.
    DAW olarak Reaper var zaten ucuz ve hatta satin almasaniz bile calisiyor, KVR'da bir ufak arama yapinca insan her is icin gerekli VSTleri buluyor ve belesler

Üye
    Flextone bana gelmeyecek bir plugin olmuş ama diğerleri tamamdır. Ayrıca gel de anlat vatandaşa kırık mevzusunu, beleş ne güzel şeyler var hem de Reaper var. Piyasanın bence en iyisi S-gear, hepsini uzun süre kullanan biri olarak söylüyorum. Bir de yeni çıktı UAD'ın amplisi 300 dolar gibi bir fiyatla ve zaten UAD ses kartı ile çalışıyor o kaldı el atmadığım. Custom 57 über olmuş aradığım tonu iki çevirmeyle alıyorum, yazılım budur. Revalver garabetinde milyon tane göstermelik parametreyi düşününce deliriyorum :-)

Bas için yine ignite artı red wirez kombine olarak süper.
    Sata likes this.

Taze Kan
    Emissary oldukça hoşuma gitti ama şimdi daha önce denk gelmediğim alpus'un yazdığı s-gear'a bakıyorum bakalım o nasılmış.

Üye Daggerstroke kişisinin Avatarı
    Emissary'i bikaç gündür farklı farklı kabin impulse response'ları ile deniyorum. Gerçekten çok başarılı olmuş. Adama pedalını prosesörünü sattırır Bedava olmasa, para ile satılsa bile eminim ben dahil alan çok kişi olurdu.

Ayrıca şaka maka, Reaper (bedava) + Emissary (bedava) + Kabin IR (bedava) ile yüzlerce liralık prosesörlere denk (hatta çoğundan daha iyi) hi-gain tonlar alınabiliyor.

LE456, LECTO derken birde bu Emissary çıktı. Axe fx'den aşağısı benim için bitmiştir
    8vb

Sayfa 1 / 6 1 2 3 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal