Ditto 2x
Sayfa 1 / 4 1 2 3 ... En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 34
Like Tree6Likes

Başlık: Jackson RR3

Taze Kan electricguitarist kişisinin Avatarı

Jackson RR3

Merhabalar, Jackson RR3 alacağım satıcıdan aldığım bilgiye göre gitar 93 Japon yapımı ama bridge manyetiği Jackson'ın kendi manyetiği neck ise Seymour Duncan elimde seri numarası var biraz araştırma yaptım ama tam bir bilgiye ulaşamadım gitarın seri numarası 9728482 bilgi verebilecek olanınız var mı?
    Wake up young man, it's time to wake up

GP Bağımlısı
    93 yapımı rr3 olmaz, 96'da başladı o model. Yanlışı var.
    Seri numarasından da anlamak çok zor Japon Jacksonları. Sap gövde birleşiminde tarih yazar, açıp bakmasını isteyin.

Daimi Üye
    Aynen, @kursatcoruhlu bilgi vermiş. RR'nin sayılı(3, 5 vs gibi) serileri 96 ve sonrasında başladı, ondan önce isimlendirme metoduyla satılıyordu.

Cevabınız için teşekkür ederim aldığı kişi 93 üretimi olduğunu söylemiş gitar şuan arkadaşında bir kaç gün sonra buluşacağız beraber açıp bakacağız o zamana kadar seri numarasından tahmin edebilecek biri varsa merakım erkenden gidermiş olur.

GP Bağımlısı
    Pek mümkün değil. Fotoğrafı varsa, kontrollerin durumundan hangi seneler arası olduğunu söyleyebiliriz ancak.

Resimler bunlar. Bridge manyetiği yeni jackson manyetikleri gibi duruyor değiştirilmiş yani. (Benim gördüğüm RR3'lerin gövdesi böyle değildi)

Daimi Üye
    Jacksonların her döneminde seri nosu, tarihiyle tutmuyor fakat 9728482, olduğuna göre 1997 olması muhtemeldir. Sahte olduğunu sanmıyorum ama garip bir durum var. Şöyleki;
    1)Gerçekten 1993 üretimidir fakat size RR3 diye yanlış bilgi vermiştir. O vakit üstünde Jackson manyetik olabilir.
    2)1997 üretimidir fakat, 97 üretimlerin üstünde Jackson manyetiğiyle gelmez. O dönemde Duncan Design kullanılıyordu, hatta daha da ileri ki senelerde komple Seymour Duncan'a geçtiler. Yani Köprü manyetiğini Jackson ile değiştirmiş olabilir.

Daimi Üye
    Bu arada bu RR3 değil. Hemen benden sonra foto göndermişsin. 1. dediğim doğruymuş. Üstünde Jackson J-50m manyetik mevcut, J-50mler sadece 93'de Rhoads serisiyle birlikte geldi. Ondan önce açık kapalı versiyon olarak değişiyordu. Bu Jackson Rhoads Ex gibi görünüyor.

Tabii yine emin olmak için gövde-sap bölümüne bir bakmak gerek fakat benim düşüncem, RR3 olmadığı. Zaten benim bildiğim RR3ler flame maple ve duncan design ile gelir.

Neck manyetiğin üzerinde Duncan design yazıyor bende yazdım parantez içinde benim gördüğüm RR3'ler böyle değildi satıcının pek bir bilgisi yok olay hakkında, biri aydınlatırsa sevinirim.

GP Bağımlısı hackeiommi kişisinin Avatarı
    Fiyatı uygunsa buradan aldığın bilgiler doğrutusunda sen gitara konmaya bak. Manyetik her halükarda bulunur
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Sayfa 1 / 4 1 2 3 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal