Ditto 2x
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 1 2 3
21 / 27 arası sonuçlar. Total: 27
Like Tree13Likes

Başlık: Focusrite iTrack Solo İnceleme

Taze Kan
    Hocam BIAS ios uygulamalarında redwirez daha yok ,inşaallah yaparlar.O zamana prosesörler çöpe Bakın adamlar üniversitede sahnede kullanıyorlar BIAS'i Guy uses iPad as a guitar amp: audience reaction is priceless - YouTube
    Bir kaç hafta sonra pc sürümünü yayınlayacaklar, muhteşem olacak.
    Dr. Barlo likes this.

Terlikli Kasım Paşa... Dr. Barlo kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    19
    Cemler
    >99
    PC sürümüne direkt girerim herhalde.

B

Üye cemcengiz kişisinin Avatarı
    Alıntı Mesajın aslı KeremOktay tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Hçi utanmıyorum şahsen barlara tek ipad ile gidiyorum patch değiştirmeyi de elle yapıyorum arada kopukluk olmasına aldırmadan. FCB1010 midi controller de var ama çok büyük diye götürmüyorum. Bir ara çanta yaptırırsam düşünebilirim.
    EHX Pedal Bag direk FCB1010 için biçilmiş kaftan. Bende Olay Bey'de görmüştüm. Kendisi Kemper için FCB1010 kullanıyor ve Pedal Bag ile taşıyordu.
    KeremOktay likes this.

mistreated4u Mert kişisinin Avatarı
    Hala şu aleti alamadım, almadım. Bu kadar para verip bir de "lightning" girişe uysun diye 10TL'lik dandirik bir parça almak nedense hoşuma gitmiyor. O şekilde kullanacak olsam zaten PC için yapılmış, çok daha ucuza kaliteli bir ses kartı alır takarım iPad'e.

Şu "Device Link" kablolarını neden hala 30pin yapıyorlar ki? Alet çok güzel ama bu gidişle Apogee Jam 96k alacağım sanırım.

Güzel inceleme için teşekkürler, epey fikir verdi

Daimi Üye KeremOktay kişisinin Avatarı
    Cemler
    2
    Alıntı Mesajın aslı cemcengiz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    EHX Pedal Bag direk FCB1010 için biçilmiş kaftan. Bende Olay Bey'de görmüştüm. Kendisi Kemper için FCB1010 kullanıyor ve Pedal Bag ile taşıyordu.
    Sonunda edindim geçen gün, çok güzel uydu.

Elin gavuruna kadar gitmeye gerek yok bu arada ben devamlı ipad kullanıyorum sahnede hehe.
    cemcengiz and hackeiommi like this.
    ^.^

Taze Kan
    Ben 2i2 almayı düşünüyordum fakat ipad'im var. Bunu alıp hem bilgisayarda hemde tablette kullanabileceksem 2i2 yerine alabilirim. 2i2 den eksiği var mıdır kısaca?

Taze Kan enis eşençay kişisinin Avatarı
    herkese selam, tüm yazılanları okudum emeği geçen herkese çok teşekkürler, açıkçası durmadan şehir dışı şehir içi, kara yolu uçak vs şeklinde hareket halinde olmaktan dolayı ekipmanı küçültmek, evde,yolda, irili ufaklı sahnelerde ipad kullanma yoluna gitmeyi düşünmekteyim...
    bias fx şuan için işimi fazlasıyla görmekte...
    midi controller yolu fena görünmüyor benim için, "focusrite itrack dock"u gözüme kestirmiş gibiyim, kullanan varsa tecrübelerinden faydalanmak isterim, iyi akşamlar herkese...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 1 2 3

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal