Ditto 2x
Sayfa 1 / 7 1 2 3 ... En SonEn Son
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 69
Like Tree44Likes

Başlık: Gibson alan alsın sonra zor...

GP Bağımlısı

GP Bağımlısı hackeiommi kişisinin Avatarı
    Henüz dedikodu gibi, gerçi bu yıl Studiolarda falan güzel düzeltmeler yapmışlardı. Umarım bizim eski test sistemindeki gibi bir doğru dört yanlışa bedeldir kafasıyla iş yapmazlar.
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

GP Bağımlısı
    Musicians friend'i referans göstermiş, bakıyorum hakikaten 2015 modellerini koymaya başlamışlar yavaştan ama yazılanları netleştirecek birşey henüz gözüme çarpmadı (gerçi pek takip ettiğimde söyleyemez meraklıları yorumlarsa daha faydalı olur)

GP Bağımlısı
    Bana biraz, hatta bariz düşmanca ve taraflı yazılmış gibi geldi. Hep bir Gibson LP sahibi olmak istemişimdir, ve "bu iyiymiş aslında" dediğim herşeye yazar bir kulp takmış. O kadar da değil.

Ha, vintage spec lere adamakıllı tutkun müzisyenler zaten üçe beşe bakmadan custom shop un yolunu zaten tutarlar. Bir iki ticari hamle dışında hepsi hoşuma gitti benim.

Modifiye şahinimden gönderildi

GP Bağımlısı
    Alıntı Mesajın aslı tadaaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Bana biraz, hatta bariz düşmanca ve taraflı yazılmış gibi geldi. Hep bir Gibson LP sahibi olmak istemişimdir, ve "bu iyiymiş aslında" dediğim herşeye yazar bir kulp takmış. O kadar da değil.

Ha, vintage spec lere adamakıllı tutkun müzisyenler zaten üçe beşe bakmadan custom shop un yolunu zaten tutarlar. Bir iki ticari hamle dışında hepsi hoşuma gitti benim.

Kulp derken neler mesela? ben açıkçası yazısını mantıklı buldum. Mesela sapın genişlemesi (Gibsonbanezes), g-force falan işi şişko amca gitarına götürüyorlar gibi geliyor bana

GP Bağımlısı
    Ben bir abartı görmedim yazıda, gayet haklı çıkışlar. Zaten bu tip bir gitar alacak olsam heritage'a giderim orası ayrı da, çok oynamaları hoş değil cidden. Kime hitap edecek ki bunlar.
    O g-force'un takılı olduğu bir gitarı ölsem satın almam. Türkşyr'de Gibson Les Paul alacağım, sonra bir de yeni burgulara para vereceğim. Saçmalık.

Sent from my C6603 using Tapatalk

GP Bağımlısı
    Tam da gibsonbanezes kısmı için demiştim kulp kısmını, ki cümlenin başında da kinayeli bir şekilde övme başlayınca

Fret genişletme, telleri yaklaştırmak efendime söyleyeyim plek vs. ergonomiye yönelik şeyler ve açıkçası ben eğer böyle olacaksa begendim. Bir tek şu boya kısmı cidden ticari, burst hadisesi.

G-Force cok da önemli değil benim için örneğin. Olsa da olur olmasa da, sanırım forum ahalisinin geneli ile benim aramda, Gibson LP denildiğinde aklımıza ilk gelen şeyler birebir aynı değil

İşi şişko amca gitarına götürüyorlar demişsiniz, sanırım amca olmasam da şişko olduğumdan begendim belki de

Baba nacho_grande kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    6
    İddialar doğrudur, yanlıştır bilemem. Bildiğim tek şey, Gibson ürün geliştirme konusunda beceriksiz olduğu kadar, ısrarcı da.

Marka takıntınız yoksa (ki olabilir, normaldir) Custom Shop ve Historic serisi de dahil olmak üzere tüm özellikleri el yapımı Heritage markasında daha ucuza bulmanız olası. Üstelik en küçük detayına kadar size özel üretim ile.

Hal böyleyken, bu modernleşme stratejisi neden? Hedef Ibanez kullanıcı profili mi? O fiyata aralığına karşılık zaten Epiphone var; "Marka değerini neden düşürüyorsun arkadaş?"diye sormazlar mı?

"From now on I see a red sash, I kill the man wearing it. So run you cur. And tell the other curs the law is coming. You tell 'em I'm coming! And Hell's coming with me you hear! Hell's coming with me!"

GP Bağımlısı sekoser kişisinin Avatarı
    Hep Steve Jobs öldükten sonra böyle oldu.
    ExE, gogostar, Djent Pilot and 1 others like this.

GP Bağımlısı
    Yüklemeye başlamışlar resmi siteye;

Gibson Guitar: Electric, Acoustic and Bass Guitars, Baldwin Pianos

Birde yeni dedikodu siyah LP yapmayacaklarmış bir süre...

Sayfa 1 / 7 1 2 3 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal