Ditto 2x
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 10
Like Tree3Likes
  • 1 Post By heval.e
  • 1 Post By hackeiommi
  • 1 Post By nacho_grande

Başlık: Çin'de gitar fiyatları nasıldır?

Taze Kan

Çin'de gitar fiyatları nasıldır?

Merhaba arkadaşlar, 24 ekimde Çin'e 9 günlük bir yolculuğum olucak. Malum ülkede her şey çok ucuz peki gitarlar nasıldır? Alibaba.com gibi sitelerde 200-300$ civarı çok güzel fake olanlarını yapmışlar bir an gerçek mi dedim Peki orjinal bir USA Fender Standart Stratocaster fiyatı nasıldır bir bilgisi olan var mı? Ve ya yakın ülkelerinden ihracat yapacakları modeller nasıldır İbanez gibi. Türkiye'de değerlendirip ordan gelecek parayla Fender alabilirim mesela.
    Rusty likes this.

GP Bağımlısı hackeiommi kişisinin Avatarı
    Çin'de orjinal Fender bulmak biraz zor. Sahtelerini de hiç tavsiye etmem, aldıktan sonra masraf gerek, ona da değmiyor. Ağaçlar iyi değil.

Orjinal gitar da en yakın Rusya'nın büyük şehirlerinden çıkar ancak.
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Taze Kan Fırat Özgür Özcan kişisinin Avatarı
    Orjinal olanlar Türkiye ile hemen hemen aynı fiyata denk geliyor. Gitar değil de ıvır zıvır getirebilirsin ucuza.

Üye CeLo kişisinin Avatarı
    Rusya da nasıl olur ki acaba.. Yakın bir gelecekte kısa br moskova ziyaretim olacaktı.. Bilgisi olan varmı acep?
    Konu çin ile başladı ama arada kaynarsa sorun olmaz herhalde.
    Gitarlar : Schecter Banshee 6 FR Active, Epiphone Les Paul Standard, Ibanez RG370DXL, Ibanez GSR200L, SX Vintage Series Custom Handmade(?) Ibanez SA160FML
    Amfiler : ENGL Gigmaster 30 Head, IBANEZ SWX-65(Bass amp) Behringer VT15CD, IBANES IS412CS
    SOLAK!

Alıntı Mesajın aslı CeLo tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Rusya da nasıl olur ki acaba.. Yakın bir gelecekte kısa br moskova ziyaretim olacaktı.. Bilgisi olan varmı acep?
    Konu çin ile başladı ama arada kaynarsa sorun olmaz herhalde.
    Moskova gibi büyük şehirlerde iyi gitarlar satan dükkanlar var. Zamanında You Tube'da Greco videosu ararken kanallarına tesadüf etmiştim.
    CeLo likes this.
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Taze Kan
    Neyse artik kar edebilecegimiz baska seyler getirip burda baska seylerde kullaniriz

Alıntı Mesajın aslı heval.e tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Neyse artik kar edebilecegimiz baska seyler getirip burda baska seylerde kullaniriz
    Kâr etmeyi kasdediyorsan, senin iş ticari faaliyete girer, Çin işine de burada müsade edilmez, peşinen demesi.

Taze Kan
    100 euro limitine kadar bir hak var sanirim genelde hafiza karti alin diyorlar ama bilmiyorum gitar ticari olmayacakti ama belki gitmisken firsat cikarsa degerlendirilebilir. Daha arastirma asamasindayim.

Baba nacho_grande kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    6
    Rusça bilmiyorsanız Moskova' daki gitar veya müzik mağazalarına boşuna girmeyin.
    Evrim likes this.

"From now on I see a red sash, I kill the man wearing it. So run you cur. And tell the other curs the law is coming. You tell 'em I'm coming! And Hell's coming with me you hear! Hell's coming with me!"

Taze Kan
    Tekrar okuyunca Çin işi için forum üzerinden bi ticaret gibi gözükmüş sanırım öyle bir gayem yok gitar alsaydım kendim kullanmak için alacaktım başka şeyler alırsam başka bir şekilde satıp yine gitar almayı düşünüyordum. Yanlış anlaşıldıysam affola

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal