Ditto 2x
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 1 2 3
21 / 27 arası sonuçlar. Total: 27
Like Tree21Likes

Başlık: Murat Akça

Taze Kan bastardbullet kişisinin Avatarı
    İzmir'den Dawnfall ve Analog Monkey bateristi Emre Ercan ile geçtiğimiz ay bir araya geldik ve mümkün olan en kısa süre içerisinde "Djentimental Mayhem" adıyla bir gitar & davul kliniğine başlıyoruz, İzmir dışında da devamını getirmek istiyoruz.

Ben kendi tarafımda neyi neden ve nasıl yaptığımı, hangi ekipmanı ve markayı ne sebeple tercih ettiğimi, özetle kendi serüvenimi anlatırken Emre de aynı şekilde sizlerden gelecek soruları ve merak ettiklerinizi kendi alanında yanıtlıyor olacak.

Tabi bunca dırdır haricinde 2014 yılında yayınladığım Depletion For Us, Deletion For All ve 2015 yılında yayınladığım Pulverizer adlı EP'lerden de 8-10 parça çalacağız. Haricinde ise Death, Nevermore, Tool, Keith Merrow gibi isimlerden de çeşitli parça ve partisyonlara yer vererek odd timing, polyphonic rhythm, beste oluşumu, genel nitelikleriyle djent duyumu ve benzeri konularda da ne biliyor ve yaşıyorsak anlatmaya çalışacağız.

Anlatamayıp bol bol eğlenip güleceğimiz anlarda da bizi yalnız bırakmayın isteriz. Detaylı bilgiler, provalardan ufak sneak peek anları ve fazlasını buralara da aktaracağım, şimdilik görüşmek üzere diyelim.

Şu da ilk provalardan bir "Tilia" denemesi olsun.

GP Bağımlısı hackeiommi kişisinin Avatarı
    Çok pis gitar ve davul riffleri kokusu almaktayım
    bastardbullet likes this.
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Epey bir zaman sonra tekrar selamlar, yeni parça "Denouement" nihayet yayında.

Daimi Üye Aycan kişisinin Avatarı
    Genel bir güç düşüklüğü var soundda ama acaba benim sistemden dolayı mı?
    Bir daha dinledim bas gitarlar düşük sanırım.
    En son Aycan tafından güncellendi; 30-12-2016 14:21.

Açıkçası bilemedim. Hani daha köşeli olabilir miydi? Evet, tabi ki. Fakat üç farklı kulaklıkla ve sistemle dinlediğimde benim için yeterli olmuştu. Halen de istediğim duyumu aldığımı düşünüyorum. Bir sonraki video için uyarınız aklımda, dikkat edeceğim.

"No land beyond" yayında.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 1 2 3

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal