Ditto 2x
1 / 10 arası sonuçlar. Total: 10
Like Tree4Likes
  • 2 Post By moray
  • 2 Post By Halilozz

Başlık: Gitar eskitme hakkında yardım

Taze Kan

Question Gitar eskitme hakkında yardım

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır forumda yoktum, gelen mesajlara cevap veremediysem kusuruma bakmayın, özür dilerim.
    Gitarımı reliclemeye başlamıştım gün geçtikçe biraz daha uğraştım kenarlarına küçük dokunuşlar yaptım sizce nasıl olmuş? Ve daha güzel görünmesi için neler yapabilirim? Yorumlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler. https://imageshack.us/i/hjnl8Kdpj
    https://imageshack.us/i/hjmPJ897j https://imageshack.us/i/p7U2wDKJj https://imageshack.us/i/hlM3VnF5j
    En son Dr. Barlo tafından güncellendi; 10-10-2015 20:00. Sebep: Başlığın uygun hale getirilmesi... (Lütfen hepsi büyük harflerle başlık açmayınız...)

GP Bağımlısı hackeiommi kişisinin Avatarı
    Konuşuyorum ama relic işine muhalif olduğum da bilinsin
    Gördüğüm kadarı ile hoş olmuş. Üstüne pickguard saratılabilir fikrimce. Klavyeye de cilası aşınmış, aşınan yerler kararmış görüntüsü verilebilir hatta.
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Taze Kan
    Alıntı Mesajın aslı hackeiommi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Konuşuyorum ama relic işine muhalif olduğum da bilinsin
    Gördüğüm kadarı ile hoş olmuş. Üstüne pickguard saratılabilir fikrimce. Klavyeye de cilası aşınmış, aşınan yerler kararmış görüntüsü verilebilir hatta.
    Fikirlerin için çok teşekkür ederim klavye işini nasıl halledebilirim ben, cilasız maple klavyem var. Bazı perdeleri törpü ile çizdim ve 1 gün sonra çizdiğim yerler kirlenmiş bir görüntü aldı, güzel oldu. Başka bi yöntemi var mıdır acaba?

Valla muhalif olduğumdan çok da araştırmadım bu işleri. Ama

bir şekilde yapıyorlar. Tahminim you tubeda demo bulabilirsin.
    Hangi siteyi açarsan aç, nereye bakarsan bak, gitarpedalın her daim açık olsun \\//_

Taze Kan
    Bu forumun içinde bulunduğu dünyanın dışında
    İnsanın kendi gitarını çala çala eskitmesi kadar güzel bir şey var mıdır Bu arada, Fender Custom Shop'tan çıkan özel relic'ler bile sahte görünürken hani iyi bir relic nasıl yapılır tartışılır.

TOKMAK
    Michael Delaney and Halilozz like this.

GP Bağımlısı
    Cemler
    2
    Alıntı Mesajın aslı Metaone tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    İnsanın kendi gitarını çala çala eskitmesi kadar güzel bir şey var mıdır Bu arada, Fender Custom Shop'tan çıkan özel relic'ler bile sahte görünürken hani iyi bir relic nasıl yapılır tartışılır.
    100. kez yazılınca Relic sevenler bundan vazgeçip kendi kendine eskimesini bekleyeceklermiş. Ha gayret az kaldı.
    Michael Delaney and J.M. like this.

Taze Kan
    Bu forumun içinde bulunduğu dünyanın dışında
    Alıntı Mesajın aslı Halilozz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    100. kez yazılınca Relic sevenler bundan vazgeçip kendi kendine eskimesini bekleyeceklermiş. Ha gayret az kaldı.
    Bu sene başında bir tane Les Paul Studio alayım dedim, 2. ellere bakarken SRV'de beyaz bir tane buldum ama kol koyma yeri biraz aşınmış, arada da ding'ler vardı. Belli ki bir şekilde çok dikkat edilmeden kullanılmış, eskime şekli de yapay değildi. Başka yerde aynı fiyata daha temiz bir faded vardı ama ben kullanılmış görüntüsünün doğallığı nedeniyle beyazı aldım, iyi de yapmışım.

Ibanez Gurusu Tekfur Barış Şahin kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    11
    Cemler
    7
    Alıntı Mesajın aslı hackeiommi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Valla muhalif olduğumdan çok da araştırmadım bu işleri. Ama

bir şekilde yapıyorlar. Tahminim you tubeda demo bulabilirsin.
    Dremel baya faydalı oluyor o konuda.

Alıntı Mesajın aslı Barış Şahin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Dremel baya faydalı oluyor o konuda.
    Değil dremel, "toplu iğne" desen yine içim acır agay

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal