Ditto 2x
Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1 2 3 4 ... En SonEn Son
11 / 20 arası sonuçlar. Total: 42
Like Tree37Likes

Başlık: ANG TRIO

Daimi Üye grundar kişisinin Avatarı
    Alıntı Mesajın aslı Tanju Eren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Aklınızı başınıza toplayıp konser izlemeye gelmeniz için son uyarı.
    O kadar güzel çalıyoruz ki (özellikle ben) seyirciler arasında duyu organları bu aşırı mükemmeliyetten zarar gören ve hastaneye kaldırılan oluyor.
    Son konserde benim solom sırasında tam 2.5 kişi cinsiyet değiştirdi.
    Konser sonrasında evinin yolunu şaşıranlar oldu.
    YouTube kanalımıza öyle yoğun ilgi oldu ki, YouTube'dan arayıp kanalımızı kapamamızı rica ettiler. Kapamadık tabi. Ne kapıycaz.
    Malmsteen konseri YouTube'da izledikten sonra ağlayarak 6 gitarını pişirip yemeye kalkmış ve psikolojik tedaviye başlamışlar.
    Bazen o derece iyi çalıyorum ki, bilinçli olarak nazar değmesin diye yanlış notalar basıyorum.
    Hiç gitar çalmayı bilmeyen insanlar beni dinledikten sonra Vivaldi çalmaya başlamış diye söylentiler var.
    Yani geldiniz geldiniz.
    Gelmezseniz hayatınızın sonuna kadar pişmanlık yaşarsınız.
    Bu kadar güzel reklama, neredeyse Ankara'dan kalkıp geleceğim, size şimdiden çok ama çok güzel konserler...

Sevgiler ve saygılar...
    Tanju Eren likes this.
    Same as ever was...

The One and Only Tanju Eren kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    3
    Cemler
    13
    Alıntı Mesajın aslı grundar tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Bu kadar güzel reklama, neredeyse Ankara'dan kalkıp geleceğim, size şimdiden çok ama çok güzel konserler...

Sevgiler ve saygılar...
    Çok çok teşekkürler.
    grundar likes this.
    Go with the flow...

Baba nacho_grande kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    1
    Cemler
    6
    Bu kadar kötü ve can sıkıcı haberin havada uçuştuğu bir sabahta bile beni gülümsettin.
    grundar likes this.

"From now on I see a red sash, I kill the man wearing it. So run you cur. And tell the other curs the law is coming. You tell 'em I'm coming! And Hell's coming with me you hear! Hell's coming with me!"

Blog Yazıları
    3
    Cemler
    13
    Alıntı Mesajın aslı nacho_grande tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Bu kadar kötü ve can sıkıcı haberin havada uçuştuğu bir sabahta bile beni gülümsettin.
    İçimizin karardığı an bittiğimiz andır.
    Hayatta hep kötü şeylerle karşılaşıyoruz, özellikle ülkemiz insanların içindeki gerçek kötünün umarsızca dışarıya çıktığı, hatta desteklendiği bir hale geldi.
    Bütün olanlar içimizdeki ışığın azalması için. Eğer buna izin verirsek pes etmiş oluruz. Yenilmişiz demektir.
    Ben kendimce, içimde ve iletişimim olduğu kısıtlı dünyada umudu yaşatmanın gerekliliğine inanıyorum.

''Never join the dark side'' diyorum kendime

Umudumuz ve mizah duygumuz da olmazsa geriye hiç bir şey kalmamış olacak.

Son zamanlarda herkes kötülüklerin kendilerini etkilemesine kolayca izin vermekte. Hatta bu yüzden olan nadir iyi şeylerin de tadına varmayıp, onların yaşaması için gerekli enerjiyi de göstermemekte.
    Böyle olunca aslında bilmeden kötünün iyiyi azaltmasına yardımcı olmakta.
    Halbuki insan ''Herşeye rağmen ben içimdeki umudu ve yüzümdeki gülümsemeyi kaybetmeyeceğim'' diyebilmeli.
    Kötüye ancak böyle karşı durulur. Yoksa onun kazanmasına izin verdin demektir.
    Yediğin bir lokmanın, sevdiğin kişiye sarılmanın, on dakika gitar çalmanın tadını almayı kesmemek gerekir.
    Kötünün/kötülüğün yavaş yavaş içini çürütmesine izin vermek bana göre olanaksız bir davranış.

Sevgiler herkese
    nacho_grande, grundar and sforsa like this.
    Go with the flow...

Cemal Abi

Sevgiler ve saygılar...
    Ankara mi?

Ben neredeyse buradan (Glasgow) kalkip gelecem. Senin simdi gise onunde kamp kurmus olman lazim.
    grundar likes this.

GP Bağımlısı bluesman kişisinin Avatarı
    Cemler
    20

Sevgiler ve saygılar...
    Erke sana yol göründü artık
    grundar likes this.
    Ain't nothing but the BLUES.....

BsR TzM

Daimi Üye grundar kişisinin Avatarı
    Alıntı Mesajın aslı bluesman tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Erke sana yol göründü artık
    Konus Ayca ile, ben goturuyorum, gidelim 4umuz, yapalim bir cilginlik ne dersin?

Yolumuz Iskocya'dan gecerse Cemalettin abiyi de alalim, acik cekin de bu kadari
    Same as ever was...

GP Bağımlısı bluesman kişisinin Avatarı
    Cemler
    20
    Konus Ayca ile, ben goturuyorum, gidelim 4umuz, yapalim bir cilginlik ne dersin?

Yolumuz Iskocya'dan gecerse Cemalettin abiyi de alalim, acik cekin de bu kadari
    Heyt be işte budur... "Yağmasan da gürle" demişler :-)
    grundar likes this.
    Ain't nothing but the BLUES.....

BsR TzM

Blog Yazıları
    3
    Cemler
    13

ANG TRIO hızla konser vermeye devam ediyor.
    Bu sefer de Ops Passage'da gelenleri ne derece şok edebileceğimizi göreceğiz.
    Son konserde benim Sipsi çaldığım an ve Güven'in Barok altyapısı üzerine feci diştorsınlı gitar ile seyircinin kulak zarlarını zımparaladık.
    Ayrıca konserin açılışında teypten gelen Cüneyt Arkın'ın ünlü diyaloğu ''Ölmüş olamaz-ölmüş olabilir-şraaakk'' ve arada Cemal Süreya'dan pasajlar çok beğenildi.
    Genel olarak her türlü alışkanlığı bozma üzerine çalmamıza rağmen, ki bunlar arasında seyirciyle sıfır ilişki, şarkılar arasında ara vermeme, çalınan parçayı olabildiğince alışılmış formundan uzaklaştırma, eğer bir bölüm alkışlanırsa hemen atonal ve rahatsız edici bir bölüme geçme gibi şeyler var, yine de çok iyi eleştiriler almaktayız.
    Bu konserde bir ''Happening'' olarak seyirci arasında gezinip 400$ borç istemek gibi bir niyetim var. Vermeyene kullanılmış iç çamaşırı hediye edeceğim.
    İster gelin, ister gelmeyin. Ama gelen görüldüğü üzere oldukça karlı çıkacaktır
    grundar likes this.
    Go with the flow...

Blog Yazıları
    3
    Cemler
    13
    Teknik detay şeyi:

Normalde kullandığım pedalboard T-Rex Tone Trunk (Courtesy of Güven İlter) gayet büyük bir board, herşey sığıyor.
    Sinyal akışı; AB splitter (gitar-Theremin seçimi için), Akbay Electronics buffer (18V), Morley mini Wah, Tuner, Ibanez Fat Cat distortion, Mad Professor Simble, Catalinbread Adineko (Tremolo/Vibe olarak ayarlı), EHX Deluce Memory Boy, Vox VT20 (Bruno Cowtipper sim clean room rev çok az açık).
    Veamafakat, bu konserde Ritchie Kotzen Tele'yi direk amfiye girerek çalacağım. Amfide yine Bruno sim - Fuzz - Delay ve Room rev var.
    AB switch seçim şeyedecek.

Sipsi için efekt kullanmıyorum.
    Go with the flow...

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1 2 3 4 ... En SonEn Son

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal