Ditto 2x
1 / 5 arası sonuçlar. Total: 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Barış Şahin

Başlık: Star Wars Rouge One

Ibanez Gurusu Tekfur Barış Şahin kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    11
    Cemler
    7

Star Wars Rouge One

İzlediniz mi bilmiyorum, sipoyler vermeyeceğim ama şunu söylemem lazım. Bence, orjinal üçlemeden sonra en iyi SW filmi (tek rakibi revenge of the sith). Çok iddialı geldiyse deneyin görün. Hikaye, karakterler, akış, dialoglar, örgü mörgü işte, ne varsa çok sevdim.

Fragman ve teaserlardaki pek çok muhabbetin filmde olmamasına şaşırdım, yeri geldi (anlatamıyorum) üzüldüm, yeri geldi güldüm, heyecanlandım vs. Ama film bittiğinde ağlayacak gibin de oldum bir taraftan. Hüzün müzün gibi bir şeyden de değil, ne bileyim. Algıda seçicilik filan mı oldu bilmiyorum ama ben çok büyük bir keyif aldım, özlediğim pek çok tat buldum.

SW severlere şiddetle öneririm.

Daimi Üye lgoncay kişisinin Avatarı
    Dün izledim ben de gelir gelmez. Return of the jedi'daki death star'ın planlarının alınmasında çok büyük fedakarlıklar yapıldığı söyleminin hikayesini de izlemiş olduk. En azından bir versiyonunu

Filmin ilk yarısı açıkçası beni çok sıktı. Beklediğimiz star wars evreninden uzakta bir görüntü sergiledi ve gereksiz diyaloglar vardı.
    İkinci yarı ise filmin tüm seyri değişti ve çok etkilendim. Gerçekten sadece ikinci yarısı bile bugüne kadarki tüm star wars filmlerinin içinde muhtemelen en iyi bölümdü. Spoiler vermemek için daha fazla bahsetmeyeyim ama gerçekten iyi bir ara hikaye filmi olmuş. The Force Awakens'dan daha fazla beğendim ve çok daha ciddi bir atmosferde geçti film. Bu Felicity Jones'un iki ay içinde izlediğim ikinci filmi. İyi bir oyuncu kesinlikle, role de çok yakışmış. Bir daha gitmeyi düşünüyorum.

Daimi Üye KeremOktay kişisinin Avatarı
    Cemler
    2
    Abrams'ın vasatlığından sonra çok iyi geldi. Müzikler sadece zayıf kaldı ki VII'de de aynı hisse kapılmıştım.
    ^.^

The One and Only Tanju Eren kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    3
    Cemler
    13
    J.J. Abrams'ın mahvetmeyeceği bir şey kaldı mı?
    Go with the flow...

Ibanez Gurusu Tekfur Barış Şahin kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    11
    Cemler
    7
    Alıntı Mesajın aslı lgoncay tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Dün izledim ben de gelir gelmez. Return of the jedi'daki death star'ın planlarının alınmasında çok büyük fedakarlıklar yapıldığı söyleminin hikayesini de izlemiş olduk. En azından bir versiyonunu .
    O ölüm yıldızı 2'nin bilgisini ulaştırırken ölenler. Onların hikayesi de rouge two olacakmış

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal