Ditto 2x
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 4 5 6
51 / 53 arası sonuçlar. Total: 53
Like Tree37Likes

Başlık: Bu gitarın modeli nedir? ----ACİL---

The One and Only Tanju Eren kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    3
    Cemler
    13
    Alıntı Mesajın aslı ozzeng tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Merak ettik simdi. Bu tele nedir? Sanirim neck pickup The Creamery’den, compensated saddle’lar var… Ozellikleri tonu hakkinda bilgi verebilir misiniz?
    Bu Tele Ritchi Kotzen gövde, c profil eski güzel bir japon sap (enteresan bir flame'e sahip), Wilkinson köprü, Gotoh tuner'ler.
    Sap The Creamery, bridge pickup nedir bilmiyorum. 500K vol pot.

Ton olarak her iki manyetik de biraz yüksek çıkışlı. Creamery oldukça yağlı ama aynı zamanda net bir tona sahip. Normalde bu widerange manyetikleri biraz mat bulurum ve pek beğenmem, ama bu manyetik öyle böyle değil.
    Köprü manyetiği normal Tele manyetiği değil, daha midli, daha strat gibi tınlayan bir manyetik.
    Çok dengeli bir tona sahip bu gitar, herşey yerli yerinde.

Köprü hem gövde içinden tel geçirmeye hem de telleri bükmeden köprü üzerinde sabitlemeye izin veriyor.
    Ben gövde içinden geçirmiyorum. Çünkü tellerin titreşimi köprüye yayılıyor ve metal yüzey fazla olduğu için gövdeyi yeterince titreştiriyor. Bu şekilde gitardan daha fazla ''Air'' alabiliyorum.

Kendime Tele ararken Kıvılcım Müzik'de elime aldığım anda daha amfiye takmadan benim olacağını biliyordum.
    Amfiye takınca da daha bir şey oldum
    Orada bayağı haşırt fiyatlı custom shoplarla kafa kafaya denedim, hepsini kaldırdı kenara koydu valla.
    Kıvılcım Müzik Barış'ın eski gitarı, bana ''Al abi götür, ne zaman ödersen öde'' şeklinde yaptığı kıyağı da anmadan geçemeyeceğim.
    Go with the flow...

Ibanez Gurusu Tekfur Barış Şahin kişisinin Avatarı
    Blog Yazıları
    11
    Cemler
    7
    Alıntı Mesajın aslı Tanju Eren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Bu Tele Ritchi Kotzen gövde, c profil eski güzel bir japon sap (enteresan bir flame'e sahip),
    Foto fileym olmasın? ;)

Üye Kaan ERDAL kişisinin Avatarı
    Alıntı Mesajın aslı Tanju Eren tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Orada bayağı haşırt fiyatlı custom shoplarla kafa kafaya denedim, hepsini kaldırdı kenara koydu valla.
    Kıvılcım Müzik Barış'ın eski gitarı, bana ''Al abi götür, ne zaman ödersen öde'' şeklinde yaptığı kıyağı da anmadan geçemeyeceğim.
    Bir kaç telecasterımı falan satacağım çok gitar oldu, çalamıyorum diyordu, demek ki seçmece kaptın abi, güle güle kullan. İşin membağında yıllardır çalışan adamda kötü gitar olmaz zaten.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 4 5 6

Yerimleri

Yerimleri

gitarpedal