Ditto 2x
No More Results

3 Ziyaretçi Mesajı

1. Abi valla işte Oğuz Hoca ya ne yapsa yeridir diyorum. Bizim mikroişlemci dersinde mi ne tam hatırlamıyorum bir anda ben curve yapmayacağım katalog uygulayacağım demişti. Fazla zorlamamak gerek.

Şimdi bir arkadaşımız bizim gitmişti Erasmus ile. Çocuk döndüğünde burnundan getirmişti resmen okulu. Sayılması gereken dersleri saymadı, sınıf ortasında bağırdı çağırdı filan. Ben de uzatmak istemiyorum tabii ama gerçekten çalışkan insanların da önünü açar. Bir kaç tane öğrencisi Amerika ve Kanada'ya gitmişti yanlış hatırlamıyorsam, ama sen kendini olabildiğince izole et, ne olur ne olmaz.

Gitarın çok hayırlı olsun, yavaş yavaş daha iyileri de olur, hele bir çalışmaya başla insan kendini tutamıyor valla, ne gördüyse almak istiyor Buradan yardımcı olabileceğim herhangi bir şey olursa lütfen çekinme söyle. Elimden gelen bir şey olursa hiç erinmem.

Kendine iyi bak.
  2. Burak selam,

Eğer katlanabilirsen Oğuz Ergin ile bir görüşmeni tavsiye ederim. Hani çok sevecen bir insan olmayabilir ama hevesli olan insana elinden gelen yardımı yapar bence. Bilgisayar hocası bu arada kendisi, ama elektronik mezunu. İntel'de çalışmış bir ara falan filan.

Almanya elektronik mezunu olacak biri için çok isabetli olmuş. Eski bir arkadaşım münih yakınlarında Mercedes'te çalışıyor şu anda. Aldığı parayı ben tahmin edemiyorum (O da Türkiye 37.'si olmuştu.)

Benim şu anda çalıştığım yer ikinci yerim. 2.38 ile mezun olmuştum ama ilk iş deneyimimde de, buraya girerken de iş aradığımda hiç sıkıntı yaşamadım. (Toplasan 1 ay iş aramışımdır daha fazla değil) Burada TOBB'un rolü neydi tabii o tartışılır ama iyi bir okul sayılır işte Gerisi senin kendini nasıl geliştirdiğin ile alakalı.

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Dediğim gibi Almanya'ya giderek çok çok iyi bir seçim yapmışsın geleceğin ile alakalı. Yardımcı olabileceğim herhangi bir şey olursa lütfen hiç çekinmeden buradan yazabilirsin, elimden geldiğince detaylı bir şekilde cevap vermeye çalışırım.

Aynı şekilde senin de yolun açık olsun, çok güzel değerlendir orada kalacağın vakti, hem Avrupa'nın göbeğindesin, hem de eğitime katkıda bulunacak bir yerdesin. Daha iyisini düşünemiyorum.

Kendine çok iyi bak Görüşmek üzere.
  3. iyiyim genç, sen ne alemdesin? iki tane canavar alet aldım, onlarla cebelleşiorum eleven rack ve pod hd500)
Ziyaretçi Mesajları Görüntüleniyor 1 / 3 arası. Toplam: 3
Stratoraider Hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Tarihi
May 11, 1992 (25)
Stratoraider Hakkında
Meslek:
Müh. Öğrencisi

Kontak

Bu Sayfa
http://www.gitarpedal.net/forum/uyeler/2493-stratoraider.html
Anlık Mesajlaşma

Stratoraider kişisine bunu kullanarak bir anlık ileti gönder...

İstatistikler

Tüm Gönderiler
Tüm Gönderiler
274
Gönderi/Gün
0.12
Ziyaretçi Mesajı
Tüm Mesajlar
3
En son Mesaj
29-05-2013 08:09
Genel Bilgi