Ditto 2x
No Recent Activity

15 Ziyaretçi Mesajı

1. Kutu!
  2. Çöpünü boşalt bir ara
  3. Daha yeni temizlemiştim yahu :s
  4. Dolu değil ki? :s
  5. Kutunu boşalt mübarek
  6. Tamamdıır
  7. Huu mesaj kutunu iyice bir temizle artık huu!!
  8. Mesaj kutunu temizle huu!! Dolmuş taşmış, mesaj alamıyorsun artık
  9. Hayırlı olsun
  10. Sahneye çıkacaksam ve amfiyi taşıma imkanım varsa HT 20 Studio'yu tercih ederdim. Bir de bildiğim kadarı ile EL34 güç lambası var Studio'da. 70'lerin Brit soundunun temel unsurlarından biri, hem daha tok, daha canlı bass demek bu. Ama ille de evde kullanmaya attenuator ister. Sahne olayı olmayacaksa HT5 artı 112 kabin kafidir. Ki Ht5 bile zaman zaman susturması zor, efendi davulcularla ve iyi mikrofonlama ile sahnede kullanılabilir. Ama onda EL34 gibi bir avantaj yok beri yanda da.
  11. Ne demek? Kendine iyi bak
  12. MA serisi hakkında sağlam bilgi sahibi değilim ne yalan söyleyeyim. Şöyle ki; ayaküstü de olsa kurcalamadığım, denemediğim en azından çalınırken sesini, tınısını duymadığım ürünler hakkında yorum yapmaktan kaçınırım
  13. Laney ile Blackstar'ı karşılaştırmadan alma. İkisi de İngiliz kökenli olmakla beraber çok farklı kategorilerin amfileri. Blackstar modern soundlar için bğyğk avantaj. ama yarın öbür gün vintage tarafa kaymak istersen de Laney daha avantajlı. Sıradan bir booster ile Laney de modern sularda yüzebilecek kapasitede. Ama Blackstar vintage işlerde tatmin etmeyebilir.

Ben seksenlerin tonlarını ve seksenlerin ile doksanların işçiliklerini seven bir insanım. Benim gözümde 93 RR'un işçiliği ve ağacı yenilerinden daha iyidir. Biraz subjektif bir cevap, farkındayım ama Jackson benim için satılmadan önce Jackson idi. Satışı sonrası üretim ve fiyat politikaları değişti.

Gerçi sound olarak yoğun bir şekilde seksenlere yönelmen gibi bir durum yoksa, yeni üretim RR almanda da bir sakınca yok. Onların soundları kuşkusuz daha bugüne de hitap edebilirler.
  14. Güç lambalarının biası olsa olsa 40-50 lira bir şey tutar. Benim amfiye bakım yapıldığında bias fiyatı da içinde pek bir şey tutmadı. Gerçi yapan tanıdıktı ve ödeme olarak sadece bir kaç kitap verdim
Ziyaretçi Mesajları Görüntüleniyor 1 / 15 arası. Toplam: 15
electricguitarist Hakkında

Temel Bilgiler

electricguitarist Hakkında

İmza

Wake up young man, it's time to wake up

İstatistikler

Tüm Gönderiler
Tüm Gönderiler
41
Gönderi/Gün
0.03