Ditto 2x
  • Tunç Akın Kişisinin Avatarı
    18-04-2017, 10:28
    Tunç Akın replied to a thread Beyaz Eşya in Teras Katı
    Ben de yakın zamanda epey bir beyaz eşya alışverişi yaptım tercihim Siemens'ten yana oldu. Siemens alırken Bosch ile aynı seviyede olduğunu okudum...
    14 replies | 404 view(s)
No More Results

3 Ziyaretçi Mesajı

1. Abi iste dediklerinde haklisin tamamen. Ama caliskan ogreciler hep benimle calissin istiyor. Onun icin de insanlari boyle gondererek bir cesit minnet duygusuyla baglamak istiyor sanirim. Ben kendisiyle aramizda gecen diyaloglardan boyle bir izlenime kapildim. Sevmedigim bir konu uzerine kisiliginden hoslanmadigim bir insanla calismak dayanilmaz olacagi icin donunce muhtemelen arkadasinla benzer seyleri yasayacagim. Allahtan sadece bir ders alacagim Oguz hocadan. Eleci olmak ne guzelmis.

Gitar hakkindaki dileklerin icin de cok tesekkur ederim. 5. oldu bu. Pedallarimi da kendim yapiyorum elimden geldigince. Aile giderek buyuyor. Ise baslayinca dusunemiyorum halimi.

Aslinda bir de ses karti alip donunce kayit (GP Cem) islerine girmek istiyorum. Onun arastirmasina giristim. CVni ve Reaper hakkinda yazdiklarini okuyunca senin bu islerde bilgili ve deneyimli olduguna kanaat getirdim. Biraz daha arastirmam gerekiyor bu isleri ve urunleri. Barlo hocanin actigi bir basliga yazdim bir seyler ama cevap atan olmadi daha. Ilerleyen donemde, eger bir sakincasi yoksa sana bu konuyla ilgili fikir sormak, tavsiyeni almak isterim.

Son 4-5 gundur internetteki butun aktivitem direnis icin oldu. Oyuzden gec yaziyorum yine. Keske orada olup daha fazla sey yapabilseydim diyorum. Elim kolum bagli oturuyormus gibi hissediyorum. Umarim daha aydinlik gunlere cikariz bu tepki sayesinde.

Kendine cok iyi bak abi. Sen de meydanlarda misin bilmiyorum ama her turlu kendine cok dikkat et. Yaralanan cok arkadasim var.

Gorusmek uzere,

Burak
  2. Tekrar merhaba Tunc,

Aksam pelte gibi oluyorum yazmayi unutuyorum hep. O yuzden klavyeye ragmen simdi yazmayi tercih ettim.

Oncelikle sunu soylemeliyim ki bizi buraya Oguz Ergin yolladi abi. Nasil bir insan oldugunu filan biliyoruz sanirim ikimizde. Cok bahsetmeyecegim o nedenle. Once, "Ya boyle bir imkan varmis, erasmus da para veriyormus, ben de basarili ogrenciler yararlansin istiyorum. Gitmek ister misiniz?" dedi. Is ciddiye binince "Gelince benimle calisacaksiniz ama ona gore haa!!" dedi. Biz de, iki arkadas geldik, " Hocam boyle konusmamistik. Kaldi ki konu uzerine hicbir fikrimiz yok. Seversek ne ala tabiki gelir sizinle calisiriz ama konuyu da sevmezsek istemedigimiz bir konu uzerine calismayiz!" dedik. Biraz direndikten sonra, biz geri adim atmayinca, yumusadi ama sonuc olarak ne o "tamam donunce bakariz duruma" dedi. Ne de biz " sizinle asla calismayiz" dedik. Ama kendi adima konusmak gerekirse konu beni pek acmadi abi. Analog daha bi bana gore geldi. Ha analog zor, is imkani/cesitliligi digital kadar cok degil ama bu konusmanin baslama sebebini de biliyorsun ya. Insan sevdigi isi yapmali bence. Iste bu nedenle Turkiye'ye donunce Oguz hocayla ne yapacagim onu dusunuyorum. Umarim cok patirti kopmaz.

Bir de gitar aldim burada. Epi LP Tribute Plus aldim. Butceme uygun Gibsonlar icime sinmedi. Insan o kadar para verince gozune de hitab etsin istiyor. Gibson olsun ne olursa olsun diyemedim. Ben de epi alayim isinamazsam donunce satarim dedim aldim abi. Hardcase de yaninda olunca goze de hitap edince onu tercih ettim. Bir hafta olmadi daha. Genel olarak hosuma gitti diyebilirim. Simdilik cok memnun kalmadim ama bir de 'VOX Amplug twin' aldim onunla calisiyorum. Insallah ucakta da bir sirun cikmayacak. THY en rahati dedi bir kac arkadasim. Tek endisem 8kg sinirini asmak ama ona da bir miktar musama gosteriliyormus.

Simdilik benden bu kadar. Konuyu sevmesem de cok sey ogreniyorum. O yuzden de memnunum burada olmaktan, ne de olsa sadece 3 ay. Senin dedigin gibi bana epey faydali olacagi kesin. Hic bir sey olmasa yepyeni bir egitim ekolu icinde bulunacagiz 3 ay boyunca.

Iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim.

Kendine cok iyi bak.

Sevgiler saygilar,

Burak
  3. Merhabalar,

Yurtdışı alışverişi başlığına yazdığın yorumdan sonra merak edip sitene girdim Tunç. Bir de ne göreyim. Sen de benim gibi TOBB ETÜ'lü çıktın. Mağdur mu desem şanslı mı desem o konuda kararsız kaldım. Kan çekti herhalde.

Hakkında yazdıklarını kabaca okudum da çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Benim hayalim olan başarıyı yakalamışsın. Daha doğrusu işini sevmeyi/sevdiğin şeyi işin yapmayı başarmışsın. En azından ben onu anladım. Bu durum beni çok mutlu etti. Bölüme girerken sevdiğim bölüme girdim çıkarken de öyle olacak darısı meslek hayatına. Dilerim yüksek lisanstan sonra da aynı başarıyı korumaya devam edersin.

Ben de şimdi Almanya KIT'de flip-floplar ve latchler üzerine bir konuda staj yapıyorum. Bir hafta oldu başlayalı. Elektronik okuyorum. Niyetim devre tasarımcısı olmak ama dijital mi analog mu ona karar vermeye onun için de bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Darısı benim başıma abi.

Görüşmek üzere,

Burak
Ziyaretçi Mesajları Görüntüleniyor 1 / 3 arası. Toplam: 3
Tunç Akın Hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Tarihi
June 15, 1988 (28)

İmza

İstatistikler

Tüm Gönderiler
Tüm Gönderiler
505